Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek bejön a kék...

Fiúk! Nektek bejön a kék haj/az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve kék a hajam, nem sorolom magam semmilyen szubkultúrába, csak azért festettem be, hogy kiemelje a szemem színét (tengerkék), és mert az eredetit (sötétbarna, szinte fekete) unalmasnak tartottam. Amúgy a bőröm majdnem hófehér, nagyon nőiesen öltözködöm, sminkelem magam, csinosnak és okosnak tartanak a barátaim.

2013. dec. 26. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy nagyon jól áll és akkor sokaknak bejön

lehet hogy nem előnyös, akkor már kevesebbeknek

2013. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
így leírva nekem kicsit bizarrnak tűnik, de tény, hogy pár évvel ezelőtt láttam egy kék hajú gyönyörű lányt a lehel téren akitől elolvadtam. szóval inkább nem, de lehet, hogy nagyon is igen.
2013. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nyugi, nekem is volt kék a hajam, egészen sötétkék, és engem is megbámultak. szard már le:D most éppen barna vörös melirral, és most is megbámulnak. nem tudsz mindenkinek megfelelni. azokkal foglalkozz akik így is szeretnek:)
2013. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kék haj?Cool :D szeretem a különlegességeket :)
2015. aug. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!