Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek bejön a kék...

Fiúk! Nektek bejön a kék haj/az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve kék a hajam, nem sorolom magam semmilyen szubkultúrába, csak azért festettem be, hogy kiemelje a szemem színét (tengerkék), és mert az eredetit (sötétbarna, szinte fekete) unalmasnak tartottam. Amúgy a bőröm majdnem hófehér, nagyon nőiesen öltözködöm, sminkelem magam, csinosnak és okosnak tartanak a barátaim.

2013. dec. 26. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Kis egyéniség. :)
2013. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Sminket elhagyod, akkor igen!
2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tarnolf ***** válasza:
Nekem szinte mindenben a természetes jön be, így az ilyen élénk hajszínek nem különösebben, de van akinek nagyon jól áll és természetesen rajta tetszik. ;)
2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagány:)
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

De azért érdekes, hogy mennyire mentegetőzől lírásban.

"Kék hajam van, de azért ne egyetek meg, attól még nő vagyok és lehetek okos és szép és és és".


Miért nem szarod telibe mit mondanak egy anonim oldalon kolbászoló faszik? Biztos csinos vagy. És emellett egyedi. Lesz, akinek nem tetszik, de minek akarsz tetszeni mindenkinek?

2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
* a leírásban
2013. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 WheneverYouWant ***** válasza:
9%
Attól függ hogy milyen kék... ha nagyon sötétkék az lehet szexi de a világoskék amiket ilyen mangás kínai lányokon lehet látni az egyáltalán nem.
2013. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kék haj *-* Egyik ismerősömnek volt , de nagyon tuti :D
2013. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én bírom a különc hajszínű lányokat. Nem mindenkinek áll jól. Múltkor vonaton láttam egy lányt neki lila,pink,zöld,kék és egy kis narancssárga volt benne, de érdekes módon jól állt neki. Lehet nekem van fura ízlésem de nekem tetszik az ilyen különc hajszín.:)
2013. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sokan beszólnak, megbámulnak az utcán. csak szerettem volna tudni, hogy van-e aki nem néz ufónak :)
2013. dec. 26. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!