Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ezt miért csinálta?...

Fiúk! Ezt miért csinálta? Lécci valaki!

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút. Mindig köszönt ha elment mellettem és utána többször mondott egy-egy bókot. Aztán egyik este ahogy sétáltam, pont arra ment ő is amerre én és sokat beszélgettünk, kérdezősködött, meg bókolt (utálom ezt a kifejezést de nem tudom máshogy megfogalmazni). Kiderült hogy 4 évvel fiatalabb vagyok mint amit először tippelt, amin nagyon meglepődött, mert én 16 vagyok, ő meg 20+, nem tudom mennyi. Utána való nap reggel megint összefutottunk egy kereszteződésben (valamivel épp szöszmötöltem), de csak köszönt és megkérdezte, hogy vagyok, aztán ment tovább, pedig hátranézve látta hogy én is arra indulok, mehettünk volna együtt.

Valaki, lehetőleg fiú, elmagyarázná, mit takar ez a viselkedés? :(



2013. dec. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy hozzá.Nem akar veled kezdeni.Amikor még nem tudta a korod csak tippelte mennyi lehetsz akkor érdekelted.

Nincs ebben semmi bonyolult és extra gondolatmenet.

2013. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik, ha nem, 16 évesen még kislány vagy, hiába nézel ki úgy, mint egy 20 éves. 20+ pedig ritkán vágyik kislányra.
2013. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez. Amíg idősebbnek hitt, addig akár komolyabbat (elsősorban tartós kapcsolatot értek a kifejezés alatt) is elképzelhetett veled, de miután kiderült a valóság, így már érdektelen lettél...


Ami nem csoda, hiszen pl. én se tudnék 25 évesen egy középiskolással közös témát találni. Az is elég fura lenne, hogy a munkából hazaérve megkérdezem, hogy "Na, hogy ment a suli? Jujj, holnap írtok töriből?". Sőt, még egy pohár borra se lehet meghívni, mert nem vagy 18 éves.


De nézd a jó oldalát, hogy legalább rendes a srác. A mai világban jó néhány 20+ férfi van, akik egy naiv 16 éves lánykát mindenféle hitegetések bevetésével ágybetétnek használnának pár alkalomra...

2013. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. :D
2013. dec. 26. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy lecsukják pedofilság miatt.
2013. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!