Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak Ti, hogyan reagáltok...

Férfiak Ti, hogyan reagáltok arra, ha észreveszitek, hogy egy nő stíröl titeket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 20:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!:)
2013. dec. 25. 22:11
 12/15 anonim ***** válasza:

A múlt csütörtöki napon ez volt velem... mármint nagyon nézett egy lány és egészen elvörösödött és mint ha kuncogtak volna a barátnéjával. :)

Kissé zavarba hozott, próbáltam nem oda nézni, de azért lopva néha-néha odatekintettem. Az illetőt nem ismerem egyébként, tán ha másodszor láttam.


22/F

2013. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tunderoza válasza:
Az a nő mâr règ kinézett magânak.Valòszinüleg ez nem a màsodik talàlkozò volt csak nem vetted észre őt.Ha nincs senkid ideje ismerkedni:)Aranyos nő lehet ha így hívja fel magàra a figyelmedet.Hajrá,csak bàtran:)
2013. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy odamenjek egy ismeretlen nőhöz?! Ááááááá ki van zárva, az nem az én stílusom. A mai napon is... ültem a vonaton és a túloldalon ült egy helyes nőci. Néha-néha odanéztem és talán a szeme sarkából észrevette és elmosolyodott finoman, amitől én meg vigyorogtam megállíthatatlanul, mint a vad alma. Gyorsan fel is húztam a számra a sálat, hogy ne lássa, de szerintem késő volt. Egészen zavarba jöttem. :\ Gyáva vagyok én az ilyesmihez. Rakj az arénába, kiscicát csinálok az oroszlánból, de küldj egy nőhöz és sírva elfutok. :'(
2013. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tunderoza válasza:
Neeeee mááár!Ne lègy lùzer:)Nem fog fájni!Mi nők nagyon kedvesek tudunk lenni!Nem kell fèlned semmitől:)
2013. dec. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!