Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus fiúkkal ismerkednék!...

Leszbikus fiúkkal ismerkednék! (? )

Figyelt kérdés
17/L

2013. dec. 24. 14:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy be vagyok?

ne keverjük az identitást a nimfomániával -.-

2013. dec. 24. 16:09
 12/18 xtazin ***** válasza:
30%
dugnák *
2013. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Joe Makepeace ***** válasza:
0%
Megnyugtatok mindenkit a nőket női b*zinak hívják, egyébként sok ilyen van a számomra kedves emberek között, és amúgy semmi bajom ezzel és főleg nem velük, csak nevezzük már nevén a gyereket, mert lassacskán heteró lesz minden nő függetlenül attól hogy milyen nemhez/nemekhez vonzódik...
2013. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a "leszbikus fiúk"? Kifejthetnéd. :D
2014. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mi a leshbikus fiu?

Egy olyan jelenseg, amikor egy lany, vagy lanynak hitt valaki feltesz egy kerdest itt a GYIKon, amiben szerepel a "fiu" es a "leszbikus" szo, es egybol 15 fiu, vagy fiunak tuno kepzodmeny akarja egdug i a kerdezot, mindenfele gondolat, vagy annak igenye nelkul


ha kiirnam, hogy "ehes vagyok, L18", gxanitom legalabb 20 valaszt es privatot kapnek mindenfele szexualis felhivassal... miert? Ert ott egy L betu....vegyetekmar eszre magatokat, milyen szanalmasak vagytok!!!

2014. jan. 5. 15:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
De olyan, hogy leszbikus fiú, nem létezik, fogd már fel! :D Mellesleg egy kis nyelvtan lecke nem ártana neked.
2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az elgepeles nem tartozik a nyelvtan teruletehez


es ne mondd, most megleptel, hogy nem letezik -.- felfogtad amit irtam az elobb?


amugy pshichologiailag letezik:D

2014. jan. 5. 17:46
 18/18 Ciana ***** válasza:
100%

Te egy zseni vagy, basszus ... xD

Percekig ezen nevettem xD Gratulálok : )

Rátapintottál a lényegre ~

(19/L)

2014. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!