Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet hogy átfog vágni? Vagy...

Lehet hogy átfog vágni? Vagy mégsem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot aki Pesten lakik. Egyenlőre csak neten tudunk beszélni, illetve skypeon. Mikor beszélgettünk azt mondta hogy szép vagyok és hogy tetszem neki, erre én is azt mondta hogy ő is jól néz ki, szintén tetszik. Nézegettem a képeit, és láttam hogy sok lány írogat neki, mg pedig sok szívet, ő meg szintén a többi lánynak sok szívet. tudom ez most nem sokat számít, de megnéztem az adatlapját és ott volt neki hogy kapcsolatban egy lánnyal. Még mielőtt, elmondta volna hogy tetszem neki én még azelőtt megkérdeztem hogy, hogy vannak a barátnőjével. Erre azt felelte hogy ez nem igazi kapcsolat, hanem ilyen áll. Még ha ez tényleg az, attól ahogy láttam a lány szerelmes belé. Megkérdeztem hogy szeretne-e találkozni, a válasza az volt hogy igen. Most nincs fent, de ha fent lesz írjak rá és szervezzek egy találkozót vele? Vagy átfog vágni? Mármint az átvágást úgy értem hogy, találkozunk, összejövünk, és utána más lányokkal is járni fog titokban. Egyébként most csakis neten tudnánk beszélni.

2013. dec. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyből vagy nekifutásból vagy ilyen hülye?
2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adom az elő válaszát :D
2013. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább hagyd
2013. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ha tényleg hülye vagyok akkor valószínűleg nem látok a szerelemtől :(
2013. dec. 23. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy szélhámos,csak te ezt nem akarod észrevenni.
2013. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha élőben még sose találkoztatok hogy lettél szerelmes?

- ja szép vagy és tetszel..most remélem belém szeretsz! -

A pasi hülyére vesz téged! Persze úgysem hiszed..de majd ha elillan a rózsaszín köd az agyadról nagyon hülyének fogod magad érezni kis csaj!

2013. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hany eves vagy??
2013. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már nem számít, igazatok volt:) köszönöm a segítsèget!
2013. dec. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!