Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal?

Megismerkedtem egy lánnyal?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal facebookon,még nem volt találka,meg semmi,de szimpi és sokszor hülyéskedünk küldi ezerrel a szíveket,akkor valószínűleg nem vagyok számára közömbös mi?
2013. dec. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
na ja. ha magamból indulok ki,én csak akkor küldök szívet ha bejön, vagy közeli, nagyon jó barát az illető. ugyanakkor valaki mindenkinek kb szíveket küldd, ha egyszer írtak facen, már akkor is. mondjuk lehet bejön neki minden egyes ember xd
2013. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, megismerkedtél egy lánnyal.
2013. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi? si
2013. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem "mi" hanem tessék! :D És igen, valóban megismerkedtél egy lánnyal, gratulálok.
2013. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kerdes,h kozombos vagy e szamara,relativ .

En magam reszerol,en lany vagyok es szivet nem kuldok akarkinek, plane olyannak nem,akinevel nem is talalkoztam meg,de ez szemelyfuggo, en kicsit gyerekesnek talalom ezt.

2013. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*akivel nem
2013. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!