Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne olyan aki elhívna...

Lenne olyan aki elhívna vakrandira?

Figyelt kérdés

157 centis vagyok, szôkés-barna hajú, sportolok(tánc, lovaglás, régebben úsztam is), zöldes-kékes-barnás a szemem, sokak szerint kicsit kacsaszájam van, szeretek nevetni(ebbôl kifolyólag szeretem a vicces dolgokat), "elolvadok" ha valami nagyon aranyosat látok, ha zavarban vagyok, akkor mindig elvörösödöm és olyankor álltalában csak dadogok, a kedvenc napszakaim naplemente/felkelte, és 15 vagyok(lány!!!!). Van egy kutyám, az öcsémnek egy teknôse, a hugomnak két papagája, és a kertben mindenféle gyíkok, kisebb, ártalmatlan siklók, madarak, egerek, stb. (Vidékies helyen élek, mögöttünk egy hatalmas tanya, körülöttünk kertesházak, általában kutyákkal, macskákkal, disznókkal tyúkokkal, stb.). Szeretem a vidékies légkört, szeretek olvasni, tanulni is(de nem vagyok stréber, mert csak akkor élvezem, ha olyat tanulok, ami érdekel is), elég finnyás vagyok, az étcsokit szeretem......

Kb. ennyi lenne ^^ Tisztelettel megkéek mindenkit, hogy csak olyanok szóljanak hozzá, akik értelmesen akarnak válaszolni, a többit nem veszem figyelembe :) Thx!



2013. dec. 21. 23:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet kép.
2013. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom jelentkező van bőven, de a helyedben jobban megnézném kit választok, mert itt kezek helyett farkakat látok a magasban.
2013. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Minek kértek képet,hát nem látjátok hogy vakrandizni szeretne?
2013. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
12. Mit látsz? A gyakorin nincsen webkamerás lehetőség! :D
2013. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szimpatikus amit írtál, de számomra túl fiatal vagy.
2013. dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező itt is elmondom:


Az itt válaszolók teljesen mindegy hogy nézel ki, mi a hobbid , magas vagy vagy alacsony itt nem ez számít. A lényeg, hogy puncid van, a többi lényegtelen.:D A lukat akar tömni a többség!

2013. dec. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megye, és kedves utolsó válaszadó. Vagy nem tudsz olvasni, vagy nem tudom, de ha nem tûnt volna fel, akkor az utolsó kommentben ÉRTELMES választ kértem, olyat, ami sem neked, sem másoknak nem sértô(itt nem magamra értem, mert ilyen csip-csup dolgokat minek vegyek magamra, inkább azokra gondolok, akik a lukat betömik).

Ezzel csak és kizárólag azért foglalkoztam, hogy elkerüljem a többi ilyet. Ha mégis lesz, hát.... emberek, feltalálták a szemüveget! És ha jól tudom, aki írni, olvasni is tud! :)

2013. dec. 22. 08:36
 19/24 anonim ***** válasza:
Szimpinek tűnsz. Ha ven kedved Írj.
2013. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ja, és utólag hozzátenném, az életkoromon sem tudok változtatni!
2013. dec. 22. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!