Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy jóképű 25 éves pasiról...

Egy jóképű 25 éves pasiról mennyire hihető el, ha azt állítja magáról, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismertem meg a munkahelyemen ezt a srácot, nagyon tetszik, fiatalos, lendületes, beszédes. Fél szavakból is megértem őt, olyan mintha magamat fedeztem volna fel benne és ez nekem nagyon bejön. Egyik este elmentünk kávézni kettesben, sokat beszélt magáról, az életéről, de annyira furcsa számomra, hogy így megnyílt nekem, pont nekem.


A munkahelyünkön durván 75%-os többségben nők dolgoznak, és ez azzal jár, hogy sokukkal szokott beszélni, a társaságukban kell lennie, szóval: 1. az, hogy nem akarom róla elhinni, hogy pont én jövök be neki, amikor nálam sokkal szebb nőkkel is szokott beszélgetni (akiknek amúgy nincs komoly kapcsolatuk jelenleg) - 2. nekem különös, hogy néhány hét alatt nekem megnyílt ennyire, olyan érzésem van néhány hetes ismerkedés után, mintha évek óta, gyerekkorom óta ismerném - 3. az tette fel az elbizonytalanodásomra végleg az ékezetet, amikor bevallotta, hogy neki még nem volt kapcsolata és még lánnyal sem volt, ráadásul rajtam kívül még senkivel nem osztotta meg ezeket a titkokat magáról. Olyan furcsa ezeket egy olyan férfitól hallani, aki mindig nők körül legyeskedik.


Nem tudom róla elképzelni, hogy hazudna, mert saját magáról, az életéről, az iskolákról, a lakóhelyéről, a barátairól mindig őszintén beszélt, de ez nekem akkoris bizarr, hogy nem volt még nővel.


Annyira el vagyok bizonytalanodva vele kapcsolatban, hogy egyik pillanatban semmi mást nem kívánnék jobban, minthogy végre összejöjjek vele, de a másik pillanatban meg azt gondolom róla, hogy az egész egy átkozott színjáték és csak meg akar fektetni. Sírtam is már miatta, mert nem tudom eldönteni, hogy mit higgyek róla.


Beszéltem erről kolléganőkkel is többször, hogy mi a véleményük erről a kedves fiúról, a megkérdezettek fele azt mondja, hogy ne bízzak benne, mert a kedvessége ellenére is megbízhatatlan pasinak tartják, viszont a társaság másik fele azt mondja róla, hogy imádják őt, mert mindenben segítőkész, mindig van hozzájuk jó szava, jó embernek tartják.


Itt vannak az ünnepek, amúgyis utálom a karácsonyi készülődést, mert elegem van már mindenből és akkor ennek fejében még itt van ez a férfi, plusz egy gond, akiben meg is tudnék bízni, de bizalmatlan is vagyok felé.


Kezdem teljesen elveszíteni a fonalat és attól tartok, hogy őt is elfogom. Nem tudom, hogy megérné-e vele továbblépni, vagy hagyjam az egészet a fenébe. Képtelen vagyok benne megbízni, de a következő percben meg a szívemet-lelkemet adnám érte.


23/nő


2013. dec. 21. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van valami összefüggés a jóképűség és a nemi élet gyakorisága között? i don't think so...
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég sok összefüggés van......
2014. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ja mondjuk jogos. Mert ha én pl jóképű vagyok, mondjuk nincs cashem, de jó most ezt kit érdekel az nem kell a szexhez, mert szerelem kell. Kicsi a brém, jó hát ez is, most bumm ez se kell közvetlenül hozzá, hanem szerelem kell csak. Szar a dumám, jó hát na, még ez is belefér, majd a szerelem megoldja. Beszari is vagyok, jó jó, na de azért mégis, majd a szerelem felbátorítja az egybegyűlteket itt. Le van zabálva a pólóm, na jó ez sem vészes még a szerelem tisztít is.


Vagy hogy gondoljuk ezeket? :DDD A jóképűség nem függ össze a nemi élet rendszerességgel, ily módon megállapítható, hogy ez a srác (aki a kérdésben szerepel) attól, hogy jóképű, még simán lehet szűz. Az esély meg van rá, tehát szerintem hihető, az még nem jelenti azt, hogy úgy is van-e, viszont hihető. pl mi van, ha két répája van, vagy egy se? Attól még lehet jóképű. :D

2014. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mintha az unokabátyámról írtál volna. 25 éves és még szűz és nagyon nagyon jó pasi. Megérti magát a nőkkel, de neki nem akárki kell... (itt most nem a külsőségekre célzok). Szóval simán elhihető, hogy még szűz a kiszemelted :)

Adj magatoknak egy esélyt! Hajrá;)

21N

2014. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hihető. Én is 25 éves vagyok, sokan jóképűnek, meg humorosnak, sőt szemtelennek tartanak ( bár ez szemenszedett hazugság :D ), közben mégis szűz vagyok. Aztán akkor mi van?


Ne foglalkozz vele, ha szimpatikus a srác, akkor a szerelem majd megoldja. Jól írja az előző válaszoló, a szerelem még az orrodat is tisztíccsa! :D

2014. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!