Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy jóképű 25 éves pasiról...

Egy jóképű 25 éves pasiról mennyire hihető el, ha azt állítja magáról, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismertem meg a munkahelyemen ezt a srácot, nagyon tetszik, fiatalos, lendületes, beszédes. Fél szavakból is megértem őt, olyan mintha magamat fedeztem volna fel benne és ez nekem nagyon bejön. Egyik este elmentünk kávézni kettesben, sokat beszélt magáról, az életéről, de annyira furcsa számomra, hogy így megnyílt nekem, pont nekem.


A munkahelyünkön durván 75%-os többségben nők dolgoznak, és ez azzal jár, hogy sokukkal szokott beszélni, a társaságukban kell lennie, szóval: 1. az, hogy nem akarom róla elhinni, hogy pont én jövök be neki, amikor nálam sokkal szebb nőkkel is szokott beszélgetni (akiknek amúgy nincs komoly kapcsolatuk jelenleg) - 2. nekem különös, hogy néhány hét alatt nekem megnyílt ennyire, olyan érzésem van néhány hetes ismerkedés után, mintha évek óta, gyerekkorom óta ismerném - 3. az tette fel az elbizonytalanodásomra végleg az ékezetet, amikor bevallotta, hogy neki még nem volt kapcsolata és még lánnyal sem volt, ráadásul rajtam kívül még senkivel nem osztotta meg ezeket a titkokat magáról. Olyan furcsa ezeket egy olyan férfitól hallani, aki mindig nők körül legyeskedik.


Nem tudom róla elképzelni, hogy hazudna, mert saját magáról, az életéről, az iskolákról, a lakóhelyéről, a barátairól mindig őszintén beszélt, de ez nekem akkoris bizarr, hogy nem volt még nővel.


Annyira el vagyok bizonytalanodva vele kapcsolatban, hogy egyik pillanatban semmi mást nem kívánnék jobban, minthogy végre összejöjjek vele, de a másik pillanatban meg azt gondolom róla, hogy az egész egy átkozott színjáték és csak meg akar fektetni. Sírtam is már miatta, mert nem tudom eldönteni, hogy mit higgyek róla.


Beszéltem erről kolléganőkkel is többször, hogy mi a véleményük erről a kedves fiúról, a megkérdezettek fele azt mondja, hogy ne bízzak benne, mert a kedvessége ellenére is megbízhatatlan pasinak tartják, viszont a társaság másik fele azt mondja róla, hogy imádják őt, mert mindenben segítőkész, mindig van hozzájuk jó szava, jó embernek tartják.


Itt vannak az ünnepek, amúgyis utálom a karácsonyi készülődést, mert elegem van már mindenből és akkor ennek fejében még itt van ez a férfi, plusz egy gond, akiben meg is tudnék bízni, de bizalmatlan is vagyok felé.


Kezdem teljesen elveszíteni a fonalat és attól tartok, hogy őt is elfogom. Nem tudom, hogy megérné-e vele továbblépni, vagy hagyjam az egészet a fenébe. Képtelen vagyok benne megbízni, de a következő percben meg a szívemet-lelkemet adnám érte.


23/nő


2013. dec. 21. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Arra esetleg nem gondoltál, hogy valami olyat keres ami nem csak a szépség? :D

2. Hűha, őszinte azzal, akivel egy értelmes kapcsolat van kilátásban, és kedveli is. Annyira fura, nem? :D

3. Lásd 1. Ha nem volt még senkivel, attól kevesebb lesz? Hiányzik a fél karja, szeme vagy mivan? Szörnyűember lesz tőle?


"Beszéltem erről kolléganőkkel..." A fele pont rá pályázik, így hülyék lennének nem lebeszélni róla. A másik fele meg nem alantas, vagy nem kezd ki munkahelyről senkivel.


" ...attól tartok, hogy őt is elfogom. Nem tudom, hogy megérné-e vele továbblépni, vagy hagyjam az egészet a fenébe."


Ha továbblépsz, akkor öt év múlva is ezen fogsz örlődni.

Szerintem mindenképp legyél vele őszinte, ahogy ő megnyílt neked, nyilj meg te is. Utána úgy is látod hogyan viszonyul majd a dolgokhoz.

2013. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg nem jóképűnek született.Én még 18 évesen is csúnyácska voltam egy csaj se nézett rám.Pár évvel később az egyetem legjobb nőiből válogathattam.

A kedvesség sokaknal hátrány.

Eddig nem talált olyat aki megfogta volna.

A férfiaknak nem csak a külső a fontos


Szóval hadd legyen már végre boldog vrlef..

De ha pár hét után mar erőlteti a szexet akkor gyanakodhatsu.

2013. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
A nők igényeit figyelembe véve nem meglepő, hogy 25 évesen szűz. Még akkor is, ha nincs testi hibája.
2013. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kezdj vele nyugodtan
2013. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha százalékbn kell akkor 75%.


alapvetően midnenki hazudhat, de a férfiaknak sokkal nagyobb esélyük van arra, hogy szűzek maradnak 20 felett, főleg ha igényesek.


valószínűleg nagyon kedvel téged, ha ennyire megnyílt neked. meg tudom érteni az aggodalmad, biztosan neked is voltak csalódásaid, és manapság az ember ösztönösen hátsó szándékot keres abban, ha valaki kedves vele és még ártatlannak is tűnik.


semmiben sem lehetsz 100%ig biztos, ha csak másokat kérdezgetsz, akik felszínesebben ismerik, felszínes válaszokat kapsz. neked kell sok időt eltöltened vele, és jó emberismerőnek lenni, hogy kiderüljön.


viszont az, hogy szűz, nagy felelősséget jelent, gondolom te nem vagy az. ha egy férfi ennyire érzékeny é harmonizáltok, és még nem volt barátnője (feltételezem okkal) akkor jó benyomást kell keltened a női nemről, ha nem akarod tönkretenni őt.

2013. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első válaszát nagyon fontold meg, én is 100%-ban ugyanezt mondtam volna, mint Ő.

Esélyt adnod kell a dolognak.. magad miatt is, mert benned marad a 'mi lett volna, ha ..', illeve a srác is érdemel egy esélyt. Gondolom Te sem lehetsz valami tapasztalt, ha az őszinteség, kapcsolat fejlődése közvetlenségbe kérdőjeleket hagy benned.

2013. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a női logikát!

Jót nevettem:D:D

2013. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elsőnél van a pont!


Ne kattogj rajta ennyit.


Ha meg akarna fektetni, több mint való első randin rátér a lényegre...

2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen elhihető. Egyébként az nem zavar, hogy házinyúl?
2013. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudod nem minden pasi a szexre megy, valaki csak annak a lánynak akarja odaadni magát. Szóval simán lehet, ha igényes pasi, akkor még szűz, ha a mai nőket ismerem, hogy milyenek.
2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!