Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, már nagyon...

Van egy lány, már nagyon régóta tetszik, tudom a nevét de még beszéltem, szerintetek mit tegyek? ( Lent )

Figyelt kérdés

Azért nem igazán merem leszólítani mert csúnyának gondolom magamat, tehát hogy ő túl szép hozzám, és félek hogy nagyon elutasító lenne meg bunkó..

( Fiú )



2013. dec. 19. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
azt akartam írni hogy még nem beszéltem
2013. dec. 19. 19:53
 2/8 anonim ***** válasza:

A nevét minimum tudd meg. Menj oda hozzá ha valamit kiszúrsz indokként akkor azzal állj oda hozzá. Bemutatkozol és a névre mehet a pipa.

A következő hogy bejössz-e neki. Hívd el egy kávéra vagy valami... A legjobb a reggeli. Vagy ebéd. Ha elmegy akkor is kétesélyes ha nem akkor egyértelmű. Viszont ha siet vagy ilyesmi akkor ne vedd rossz ómennek. Utána egyenes az út. Csak el kell indulni.

2013. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a legnagyobb gondom, hogy a legtöbb lányhoz úgy gondolom hogy csúnya vagyok..
2013. dec. 19. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
próbálkozni lehet, aztán vagy össze jön vagy nem
2013. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy ez hülyeség, hogy csúnyának gondolod magad. velem volt olyan, hogy egy olyan fiú tetszett, akit mindenki csúnyának tartott, én nekem meg nagyon tetszett. sőt nem egy ilyen volt. legyen önbizalmad és ne félj kezdeményezni! :)

2013. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, remélem összejön :D Eddig még egy lánynál sem éreztem azt amit ennél..
2013. dec. 19. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
szóval akkor fogsz próbálkozni?:D
2013. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyan úgy félek :D De próba szerencse..
2013. dec. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!