Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi minden nap rámír...

Ha egy pasi minden nap rámír facebookon akkor akar valamit?

Figyelt kérdés
mindig tök jókat chatelünk aztán, volt hogy egész nap megállás nélkül, reggeltől estig apróbb megszakításokkal. Képeimet állandóan lájkolja, kommenteli. Tetszem neki vagy csak haverkodik?
2013. dec. 19. 01:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Személyes találkozó rögtön, megelőző chatelés és ismerkedés nélkül random idegennel, vagy ismerős ismerősével az elég gáz szerintem! de persze értem amit mondasz. de nekem szükségesek ezek a mélyebb beszélgetések, mielőtt eldöntöm hogy egyáltalán érdekel-e a másik. Plusz neten keresztül elérhető az emberiség egész kultúrája, világ összes létező filmje, könyve, zenéje stb. , egyből tudom vagy tudja linkelni, és máris ott a beszédtéma amiről aztán sokáig lehet utána eszmét cserélni.Közben szépen kirajzolódik a másik személyisége, érzékenysége, esetleg érzéketlensége, véleménye fontos dolgokról, (mondjuk pl egy fimdráma vagy egy jó scifi kapcsán stb). Persze egy idő után úgyis a személyes találkozás a lényeg, ez így van, nem is vita tárgya. De a net mint ismerkedési eszköz szerintem rendkívül hasznos, és nem férfiatlan ha valaki ezzel kezd.
2013. dec. 19. 10:35
 12/14 A kérdező kommentje:
amúgy egy idő után bevethető a skype videochat, ott már működik a nonverbális kommunikáció is valamennyire, majd persze jöhet a személyes találkozó.
2013. dec. 19. 10:41
 13/14 kendrazoltan ***** válasza:
Értem, amit mondasz, kezdésnek valóban megfelel az ilyesmi (bár én nem preferálom, de ez egyéni hozzáállás, amitől másoké természetesen eltérhet), viszont azt nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ha minél közelebb kerültök egymáshoz a dolog ezen fázisában, annál nagyobb csalódás érhet élőben, ha esetleg az előzetes ismerkedés nem adott valós képet (külső és/vagy belső) az illetőről...
2013. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez igaz, de nem is akarom a végtelenségig elhúzni ezt. Ha meg nem jövünk be egymásnak, az csalódás lesz, az igaz, de nagy eséllyel maradunk meg haveroknak, akiket összeköt a közös érdeklődés. Persze nyilván nem ez a cél:)
2013. dec. 19. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!