Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarja egy lány annyira,...

Miért akarja egy lány annyira, hogy leutazzak hozzá, amikor ő bárkit megkaphatna, olyan külső adottságai vannak (nem vicc)?

Figyelt kérdés
Már panaszkodott nekem még korábban, hogy minden fiú csak a testét akarja és már elege van ebből ezért kamuból raktak ki, hogy kapcsolatban van, én tudom, hogy amúgy nincs senkije, pedig rengeteg fiú nyáladzik neki, tényleg formás, aranyos lányról van szó, arca is bájos. Nekem is vonzó, meg mis mondtam neki, de velem valahogy más, azt írta, hogy olyanokat írtam, ami meghatotta, de mégis csak barátkozni akar, szóval nem értem mit akar, egyszer ugyan olyat is ír, hogy kezd szerelmes lenni belém, de azóta már tagadja, azt írta, hogy nem érez úgy irántam és állítólag van egy fiú, akit nem kaphat már meg, ő iránta érez szerelmet, de attól a fiútól el lett tiltva, bonyoloult a dolog, de elvileg vele már nemlehet semmije, mert az a fiú már nem akarja őt, meg nem is tudják tartani a kapcsolatot valamiért... Kicsit fura ez a rész nekem, nem tiszta, de mégis én próbálom lerázni ezt a lányt, mert nem akarok csalódni, nem akarom, hogy belezúgjak, aztán meg megint hoppon maradja, az ilyen szép lányokkal eddig mindig szívtam valamilyen formában, jobban szeretem emiatt az átlagos külsejű lányokat, akiknek max pár hódolója van nem pedig 1000. De ő valamiért folyton keres pár nap után, ha nem keresem én. Aztán megint azzal jött legutóbb is, már sokadjára, hogy na menjek már le hozzá, jó lesz majd meglátom. De kérdem én minek, ha úgyis csak barátkozni akar, én meg nem akarok belezúgni potyára. Sajnos ismerem magam, elég könnyen belezúgok az ilyen nagyon vonzó lányokba, főleg így, hogy kedves is velem valamilyen szinten és érdeklődik irántam. Amúgy, ha csak szép lenne és tipikus tucat aljadék, mint a többi lány tuti nem éreznék semmit iránta, lazán el tudnám felejteni, de ő valahogy másnak tűnik, mintha érzőbb szívű lány lenne, pedig az ilyen szép lányok elég gonoszak szoktak lenni, ez a kedvesség a kevésbé szép vagy átlagos lányokra jellemző inkább, szóval nem értem mi van most.

2013. dec. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos kamus
2013. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
lemész és kiveszik a szerveid... ne menj.
2013. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az van hogy zöld utat kaptál ha odautazol dughatsz vele de ne számíts semmi komolyra csak néha egy egy odautazós szexre közben mással is kavar majd.
2013. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered személyesen..csak interneten keresztül akkor ennyi erővel lehet valami tajparaszt srác is aki ezzel szórakozik! Mi az hogy leutazni hozzá? Messze lakik?


Mondom ha nem ismered real life és nem beszéltetek élőben is akkor nagyon gyorsan felejtsd el és hagyd a pics@ba!

2013. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak netről ismered, akkor tényleg skype-on lenne célszerű dumálnotok, bekapcsolt kamerákkal. Ha jó csaj, akkor bókolj neki, ha nem elutasító ezek után sem, akkor pedig utazzál...:)
2013. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még szűz, tuti nem akarna dugni velem, mert amúgy is volt olyan élménye, amitől nem bírja, ha a fiúk rámozdulnak...
2013. dec. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!