Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ha szerelmesek vagytok,...

Pasik! Ha szerelmesek vagytok, lemondotok a nőről ha az nem küld jeleket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ember függő de van aki le
2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.Csak akkor szeretem meg a csajt miután megismertem.

2.Ha nem küld jeleket tovább állok.Még is honnan tudja az mit is akar?Nem vagyok én gondolatolvasó.

A mutánsok kora csak később jön!

2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
IGEN! nem szeretem a füst jeleket mindig beköhögök tölük :(
2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy ilyen szituációm

igen, elég gyorsan lemondtam róla, de csak azért, mert így is alig tudtunk találkozni (randira nem jött el annyi dolga volt, eszméletlen sokat kellett tanulnia, folyton versenyekre járt, szakkörökre) és nem láttam értelmét tovább folytatni, ha ő nem akar semmit. később kiderült, hogy összejött volna a dolog.

2013. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha épp a toppon vagyok akkor odamegyek és kezdeményezek megpróbálok szóba elegyedni vele és ha esélytelen, akkor rásózok egyet a seggére gyengéden aztán csáó :)


Egyszer megcsináltam, majd szét robbant a feje, de eladó volt egy boltban így nyugodt maradt igaz többet nem mentem oda mondjuk nem számított mert messzebb volt a bolt.

2013. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha nem küld jelet, nem leszek szerelmes, de ha próbálkozom, és nem kapok pozitív visszajelzést, vagy semmilyet, akkor persze hogy hagyom az egészet.
2013. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Le, de nem csak akkor.


Akkor is lemondok róla ha férjnél van, vagy ha párkapcsolatban él valakivel.

2013. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt te most halál komolyan megkérdezed? Gyakorlatilag értelmetlen bármit is csinálni jelek nélkül, az az üzenet, hogy a lány nem érez semmit, nincsenek érzelmei felém és nem is lesznek soha....egyoldalú viszonzatlan a történet! Keresni kell olyan lányt aki képes kimutatni az érzelmeit! Ráadásul ha ne adj ég valami csoda folytán össze is jönne felvetődik egy igen fontos kérdés: Milyen barátnő az ilyen? Kétségek és bizonytalanság kísérné végig a párkapcsolatot...a srác sose lehetne semmibe biztos a barátnője szerelmében sem!

Aztán jönne a féltékenykedés..bizalmatlanság..vádaskodás..veszekedések...kinek kell ez? Ha meg a lány nem szerelmes minek kérdezz ilyeneket? foglalkozzál olyan pasival akibe szerelmes vagy! Ne más emberek érzéseivel szórakozzál, mert isten nem ver bottal majd egyszer te is megkapod méltó büntetésed..csak mi férfiak hardcore csináljuk mi képesek vagyunk ám arra, hogy csak szex után jusson eszünkbe, hogy áá mi nem is akarunk járni..aztán majd ne sírj!

Szívből kívánok neked ilyen férfit aki átver ,becsap és kihasznál téged! Aki meg szerelmes beléd remélem talál egy rendes lányt aki szeretni fogja őt nagyon!

2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy idö után biztos
2013. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!