Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben chatelés kezdemé...

Ilyen esetben chatelés kezdeményezése mennyire számít nyomulásnak egy lánytól? Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön nekem, szerintem pn is neki, mert felvett FB-n és elkezdett leveleket írogatni, meg chateléseket kezdeményezni. Elég sokat chateltünk az utóbbi pár napban, és ezek általában tartalmasabb beszélgetések voltak, mert sok a közös témánk is. Kizárólag ő kezdeményezi ezeket. Két nappal ezelőtt beszélgettünk utoljára, nekem akkor el kellett utazni, és nem voltam online. tegnap este jöttem haza, azóta fenn vagyok, de nem ír rám. Ráírhatok most én? Kizárólag ő kezdeményezi a cahetléseket, én nem szoktam ráírni nehogy nyomulósnak tűnjek. Ha viszont nem írok rá azt is hiheti, hogy én nem akarok vele beszélgetni. Dilemma a köbön :D légyszi értelmes válaszokat írjatok.

2013. dec. 14. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj mar ra b.aszki, ne komplikald tul
2013. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán ráírhatsz! :) legalábbis én biztosan ráírnék, pedig nem vagyok az a nyomulós fajta, általában a pasik tapadnak rám, szóval nekem nem nagyon kel megerőltetnem magam... :$ (riban.cozást nem kérek!)

szurkolok! hajrá! ;)

16/L

2013. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jahh utolso, en is el vagyok kenyeztetve...lehet hogy ra kene irjak tenyleg, hogy egyertelmuve tegyem mennyire erdekel :)
2013. dec. 14. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

pontosan! :)

ha te sosem írsz rá, akkor azt fogja hinni, hogy téged igazából nem is érdekel, csak nem vagy bunkó és nem küldöd el...

te is kezdeményezhetsz! :) ez ugyan úgy van mint a szexnél...nem mindig a pasinak kell kezdeményeznie...az egojának nagyon is jót tesz, ha a nő is küzd érte! :)

(#2 válaszoló voltam!)

2013. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már ő többször is írt, akkor itt az ideje, hogy te is lépj. Apró dolog csupán, de éreztetheted vele, hogy érdekel mi van vele. Ráírsz, megkérdezed, hogy van, mi újság vele stb. Aztán kész is. Biztos örülne neki, hogy nem csak ő keres, hanem te is őt. :)
2013. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!