Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jégpályán megtetszett egy...

A jégpályán megtetszett egy srác, de nem merem leszórítani. Nagyon tetszik adna valaki tanácsot?

Figyelt kérdés
A jégapályán van egy allandó társaság, és a fiú is, meg én is a részesei vagyunk. Vele még sosem beszéltem, de van egy csomó közös ismerősünk. Mindig nézem ahogy korizik, mert nagyon ügyes, de nem merek hozzá odamenni, meg hogyha ő is ott van ahol a haverjaim akkor én oda se merek menni. Egyszer már pofára ejtettek, és ezúttal nem szeretnék kockáztatni. Néha elkapom a tekintetét ahogy engem figyel, és olyankor zavarba jövök, és elkapom a fejem, és elpirulok. De nem szeretnék kockáztatni, mert mindig az van, hogx egy olyan fiú tetszik meg nekem, akinek én nem tetszem, és ez olyan bosszantó, hogy egy csomó más fiúnak meg tetszem, csak pont mindig annak nem, aki nekem tetszik. Segítsetek kérlek! Egy 16 éves lány.
2013. dec. 14. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig rádöbbenek, hogy másokkal milyen kegyetlen az élet...:(((
2013. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Egyszer már pofára ejtettek" - most is ez kéne, csak úgy, hogy ő kapjon el, vagy ő segítsen fel.
2013. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ràdnéz, mosolyogj rà m indig, de olyan feltünõen, kedvesen! ;) Ezt észre fogja venni, és ez màr utalàs arra, hogy szimpatikus vagy neki làtàsbòl. Ha nem jön oda erre magàtòl, akkor kàr is erõltetni, mert ezek szerint te nem vagy szimpatikus neki.
2013. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gáncsold ki :D
2013. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is tudok korizni!26/F :P
2013. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is tudok korizni.(:
2013. dec. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!