Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Melyik férfi típust...

Lányok! Melyik férfi típust választanátok? 1. Van egy jó kocsija, de albérletben lakik.2. Van egy kis háza de nincs kocsija.3. Albérletben lakik és még kocsija sincs.

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés ennél bonyolultabb, de most ezek alapján az információk alapján kell választani.
2013. dec. 14. 01:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem meg egyiksincs szóval ezért nem kellek a lányoknak :(
2013. dec. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindhárom esélyes. Nekem az is nagy dolog, ha egyáltalán van albérlete. De azon se háborodnék fel, ha a szüleivel élne, kocsi nélkül.
2013. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Alfonzina egy igazi no. Csodas lehetsz.
2013. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hol nem szarom le.

Elképzeltem egy szituációt, 3 fiú udvarol, és nem tudok közülük választani. Akkor megkérdezem öket, hogy "hé, hallod-e, és kocsid legalább van-e? Vagy házad?"

2013. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 DrBori András ***** válasza:

Lassan több lesz a normális hölgy,

mint a RIBIzli Gizi.

2013. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na ne már..miért kategorizálunk? Nem mindegy milye van? Ha szeretem ugyis leszarom hol él:)
2013. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Pretty_Fighter ***** válasza:

Most mit szenvedtek már itt a felszínességről?

Ez a kérdés nem arról szól,hogy ha van egy pasi,akit szeretsz és nincs semmije, meg van egy pasi,aki iránt nem érzel,de van mindene,akkor melyiket választanád...

A kérdező is oda írta a leírásba, hogy ennél bonyolultabb ugyebár,de csak ha ezek az infók vannak. Tehát akkor mondjuk ugyanaz 3 pasi,ezekkel a különbségekkel.

Szóval akkor 1-es.

2013. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Amúgy 2-es, mertakkor már van egy fedél a fejünk fölött

A kocsi nem izgat, i love volan

2013. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Férfi vagyok, csak azért tettem fel e kérdést, mert érdekeltek a lányok válaszai.
2013. dec. 15. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!