Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú. Hogy...

Tetszik nekem egy fiú. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki tetszik nekem.Ő egy évvel idősebb nálam.Én még soha nem beszéltem vele.Gondoltam rá hogy elmondom neki, de ő egy olyan baráti társaságban van, hogy rajtam röhögnének.És mivel gyorsan terjednek a hírek ezért másnap már az egész suli röhögne rajtam.egy busszal járunk haza. Ahoz meg mit szólna, ha odamennék hozzá és megkérdezném hogy hogy van?Szerintem nem örülne neki.Barátnője nincs és amúgy kedves fiú.

12/l


2013. dec. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A buszos dolog jó ötlet :) a léyneg az, hogy mondd el neki :D ne érdekeljen mások véleméyne.. én is így rontottam el az első, igazi kapcsolatom :)
2013. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tedd féltékennyé. Mondjuk velem. 13f
2013. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem lenne durva ha odamennék hozzá és megmondanám neki.Mivel ő nem is ismer engem.
2013. dec. 13. 22:09
 4/4 A kérdező kommentje:
És úgy jó ha az utolsó napon mondom meg neki a téliszünet előtt??
2013. dec. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!