Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Kiket tesztek barátzón...

Lányok! Kiket tesztek barátzónába?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akikkel nem tudok elképzelni párkapcsot.
2013. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bizonytalanokat.
2013. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

lányok közül a barátzónába:akivel megvagyok,szoktunk röhögni együtt ilyesmi..(aztán ugye utána van még a legjobb barát zóna :D)

fiúk közül meg akivel nem szeretnék összejönni és nem bunkó velem

2013. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azokat, akik szemelyiseget megismerve ugy dontottem, hogy nem tudnek veluk egyutt lenni, de hizeleg, hogy odaig vannak ertem.

Altalaban mondjuk ez nem tart sokaig, mert nem tudom elviselni oket hosszu tavon.

Akik igazi barat baratok, azok azok, akikhez sose vonzodtam de ugy alakult, hogy jobban megismertuk egymast pl suli,melohely

2013. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akik velem szemben aszexuális viselkedést mutatnak...szóval az a fiú aki egy pillanatra sem mutatja ki, hogy legalább a szex érdekli....az milyen férfi? Persz nem kell folyotn nyomni a csajoknak az "úgy megdugnálak" szöveget, de na amelyik fiú szexualitása egy 12 éves kislánnyal egyezik, az sajnos hiába rendes és kedves és aranyos...
2013. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És nem lenne egyszerűbb azt mondani egy pasinak, aki nem tetszik, hogy nem jössz be? Minek kell ez a barátzónás hülyeség nektek?
2013. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Mert valaki csak kell, akinek el tudják sírni, hogy megcsalta a bunkó pasija és hogy az összes fiú egy szemét stbstb.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mélyen megtisztelő lehet egy barátzónába lesúvasztott fiúnak mindezt végighallgatni. :D
2013. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezért kell azonnal elküldeni a jó anyjába, amikor olyat mond, hogy "Hát az az igazság, hogy kapcsolatot most nem szeretnék, de barátok még lehetünk"
2013. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De akkor azt fogja hinni, hogy beképzelt vagy, és megsértődtél, amiért visszautasított. Részemről a válasz nélkül hagyásra szavazok, igaz, így is ugyanazt fogja hinni, de legalább nem pazarlom az időt felesleges válaszokkal.
2013. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!