Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért lepődnek mindig ennyire...

Mért lepődnek mindig ennyire meg a csajok?

Figyelt kérdés
megismerjük egymást egyre közelebb kerülünk egymáshoz kölcsönösen szerintem mindig jobban jobban megkedveljük a másikat..később egyértelmű jelek hogy bejövök,tetszek neki..és mikor már látom hogy tényleg bejövök neki el szoktam mondani hogy mit érzek irántuk és olyankor mindig úgy meglepődnek hogy szóhoz se jutnak ..ez mitől van?

2013. dec. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteséghez nincsenek hozzászokva az emberek. Főleg hogy őszinteséget őszinteséggel illik viszonozni és akkor már nem olyan könnyű nekik a pálya
2013. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit korán mondod el.
2013. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A lányok nagy része csak beszél arról, hogy olyan fiú kell neki, akinek vannak érzései. Amikor tényleg belefut egy ilyenbe, nem tud vele mit kezdeni.


Meg amit még megfigyeltem: a legtöbb csajnak az jön be, ha a sztárok és a kisállatok irányában vannak érzései a pasinak. Ha a foci iránt, azt nem értik, ha meg feléjük, azon kiakadnak.

2013. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ugyan igy vagyok ezzel en is, de rajottem, hogy elsietem a dolgokat, mert a lanyoknak tobb ido kell, hogy beleszeressenek valakibe. :)
2013. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha meg tul késön mondom el akkor meg azt hiszi nem akarok semmit és kerres mást..
2013. dec. 14. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom..szerintem jobb tisztázni a dolgokat mint húzni.

Valószínű azért ijednek meg mert ők nem gondolják még olyan komolyan.

2013. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!