Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van Bp-n (és az oldalon)...

Van Bp-n (és az oldalon) olyan aszexuális aki ismerkedne? 18/L

Figyelt kérdés

Aszexuális azt jelenti hogy nem érdekli a szex, aki nem tudná, bár aki ilyen úgyis tudja. :))

Kapcsolat céljából ismerkednék természetesen, barátokra annyira most nincs szükségem. ;) A nem nem számít. És légyszi tényleg csak olyan írjon aki aszex, aki nem az csalódna hogy még hónapok után sem akarok vele lefeküdni. :)

Esetleg arra van egy pici esély hogy nagymértékű közös vonzalom esetén, talán.. de nem írjatok csak erre számolva. :D Külsőben nekem csak annyi számít hogy ápolt legyen és viszonylag igényesen öltözködjön. Korban 30 alatt ha lehet de harminc-egynéhány még elmegy. :)


2013. dec. 11. 17:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
# 20 igen :(
2013. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#21 ohh értem, sajnálom .:( bár nem feltétlenül húznánk le egymást, lehet hogy még segítene is. :) de nem fogom erőltetni. ;)
2013. dec. 11. 18:35
 23/29 anonim válasza:
8%
Kislány!Nekem is van egy 18 éves kislányom.kisangyalkám,úgyhogy megértheted,hogy mennyire a szivemen viselem a sorsod,és nagyon szeretnék neked segiteni.Ha megengeded.Nem vagyok orvos vagy ilyesmi.De van egy kis élettapasztalatom,hidd el.Én 41 múltam s hivj csak Ati bácsinak.
2013. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
figyelj, én szívesen megismerkednék veled, ha nem okoz gondot hogy egy évvel fiatalabb vagyok :) amúgy én budapest mellett lakom. Írj ha gondolod :)
2013. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%

Egy párkapcsolat (főleg manapság) kb annyit tesz, mint egy igaz barát szexuál szolgáltatásokkal kiegészítve. Bár manapság inkább egy megdugható külsős havert ért alatta a többség.


Persze, lehet szerelemről áradozni, de az valójában keveseknél van meg és aszexuálisként nem hiszem, hogy ez egy értelmezhető fogalom lenne.

2013. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
ezek szerint meg safe szex azaz maszti sincs. Nem tudod mit mulasztol
2013. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem még fiatal vagy eljön az idő hogy kívánni fogod a szexet! Főleg ha kicsit rendbe jössze lelkileg és találsz egy párt :)

23/L


Az engem is érdekelne hogy soha nem masztiztál még?

2013. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#27 de nem fogok rendbe jönni lelkileg, ez nagyon sok dologgal összefügg ami már megváltoztathatatlan.. :) és nem, tényleg nem csináltam még olyat...
2013. dec. 19. 08:54
 29/29 anonim ***** válasza:
OMG ezek a kommentek, hogy miért aszex..mintha egy melegtől kérdeznéd meg, hogy miért lett meleg
2013. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!