Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van Bp-n (és az oldalon)...

Van Bp-n (és az oldalon) olyan aszexuális aki ismerkedne? 18/L

Figyelt kérdés

Aszexuális azt jelenti hogy nem érdekli a szex, aki nem tudná, bár aki ilyen úgyis tudja. :))

Kapcsolat céljából ismerkednék természetesen, barátokra annyira most nincs szükségem. ;) A nem nem számít. És légyszi tényleg csak olyan írjon aki aszex, aki nem az csalódna hogy még hónapok után sem akarok vele lefeküdni. :)

Esetleg arra van egy pici esély hogy nagymértékű közös vonzalom esetén, talán.. de nem írjatok csak erre számolva. :D Külsőben nekem csak annyi számít hogy ápolt legyen és viszonylag igényesen öltözködjön. Korban 30 alatt ha lehet de harminc-egynéhány még elmegy. :)


2013. dec. 11. 17:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
frigid vagy? vagy mi bajod a szexszel?
2013. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 esélyes. de pontosan nem tudom.
2013. dec. 11. 17:14
 3/29 anonim ***** válasza:
5%

Igazából én szeretek küzdeni egy lányért.


Ezt a szex témát úgy értetted, hogy hiába vagy kapcsolatban akkor sincs szex? Vagy, ha valóban összejössz valakivel csak akkor szexelsz?


22/F

2013. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#3 úgy értettem hogy soha nincs szex. aszex vagyok, kapcsolatban sincs szükségem a szexre és nem is kívánom, nem akarom.
2013. dec. 11. 17:18
 5/29 anonim ***** válasza:
14%

"soha nincs szex.kapcsolatban sincs szükségem a szexre"


pedig a szex a szerelemnek egy úgymond fajtája.

Én nem bírnám ki ha a szerelmemmel nem szexelhetnék.

2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Te vagy az én emberem. (Csak félek, hogy vonzó vagy, és később megváltozna a véleményem.)


20/F

2013. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#5 tudom, de én aszexuális vagyok. ez olyan mint hogy egy leszbikusnak nincs szüksége férfival való szexre.

[link]

2013. dec. 11. 17:21
 8/29 A kérdező kommentje:
#6 attól nem kell félned, pont az ellenkezője vagyok. :) ismerkednél?
2013. dec. 11. 17:22
 9/29 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok aszexuális, de még nem találkoztam igazi aszexuálissal, ezért kíváncsi lennék rád.
2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek.
2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!