Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hova járjak...

Szerintetek hova járjak ismerkedni, hol próbálkozzak a lányokkal?

Figyelt kérdés
A 16-19 éves korosztályból szeretnék lányokkal ismerkedni, nem vagyok az a nagy bulizós, fesztiválozós fajta, de egy lánynál nem zavarna ha ő az volna, sőt jól kiegészítenénk egymást, amúgy átlagos vagyok. Menjek szórakozóhelyekre egyedül vagy haverokkal és hova, dürer kert, morrisons, living room, ... ? Vagy ha például random odamegyek, megszólítok lányokat, akik bejönnek nekem pl. bevásárlóközpontba, utcán vagy beülős helyeken arra van esély, hogy igent mondanak, ha például elhívom őket egy moziba vagy egy italra, kajálni, stb...?

2013. dec. 10. 17:52
 1/1 Grim13 ***** válasza:
igen esély van de valamivel el kell nyerni a tetszést (humor, külső, ész, bmw --egyik minimum legyen--) haverokkal menj oda ahova ők járnak, vagy szoktassatok be egy helyet ha nincs még törzshely, a hazai pálya előny! én pub-okat ajánlok ismerkedésre vagy fesztiválokat. Ha több lányhoz többen mentek oda szerintem az a legjobb megoldás, mikor 2 társaság találkozik könnyebb megtörni a csendet egymást bemutatni, ismerkedni.
2013. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!