Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még olyan fiú, aki szereti...

Van még olyan fiú, aki szereti kényeztetni a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nem az agyon-vissza babusgatásra gondolok, vagy arra, hogy mindent toljon a hátsója alá. Csak hogy időről-időre szívesen kedveskedik neki.

Vagy felejtsem el az ilyeneket, és szálljak le a földre? :D 18/l


2013. dec. 9. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Akit szeret az ember azzal foglalkozik. Szóval szerintem az alap amit te írtál. Persze nem mindig ajándékokra kell gondolni mert az megint más kategória... de pl vacsora főzés miegymás. :) 23/F
2013. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én feleségem teljesen spontán kap virágot, és ajándékokat. Ha megyek, és meglátok valami ami tetszhet neki, megveszem.

Ezért kapok is a fejemre nem keveset :) Rám szokott szólni, hogy már annyi mindent kapott, hogy hagyjam abba. Legutóbb egy elég drága játékszert kapott (nagy lányoknak valót ;) ), de akkor közölte, hogy jó, akkor ezt most mikluásra, és karácsonyra is kapta. (mert elég drága tipus, ismeri) és fejezzem be a költekezést.


A virággal nincsen baja. Ha elmegyek egy virágos mellett, és viszek csokrot, akkor az mindig rendben van neki :)

2013. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ign, ezt alap dolognak tartom :) 21F
2013. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert hozzászokik.
2013. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, nem kizárt. De igen, szerintem felejtsd el és szállj le a földre :D
2013. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

en ilyen vagyok es nincs most szerelmem.

25f

2013. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sze
2013. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a fene?! :D

Na szóval:

Én szeretem és fordítva is jó érzés.

2013. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd, ha a feleségem lesz akkor kényeztetem, ameddig barátnő addig csak óvatosan.
2013. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Még egy szánalmas kis hü1ye lányka...
2013. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!