Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Macis pasi+vékony csaj:...

Macis pasi+vékony csaj: esélytelen?

Figyelt kérdés

Én lennék a macis, kissé túlysúlyos pasi és szeretnék vékony barátnőt. Jogosan kérdezhetitek, hogy miért nem keresek azonos "súlycsoportban", próbáltam, de testileg képtelen vagyok vonzódni a túlsúlyos lányokhoz. Szóval van esélyem, vagy veszett fejsze nyele? Ja és gazdag se vagyok.


Mielőtt valaki benyögi a foggyá le, gyúrjál és hasonló tanácsokat, sajnos eü. okok miatt vagyok túlsúlyos gyerekkorom óta és képtelen vagyok lefogyni.


2013. dec. 8. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szedjél stanazololt.

eredetit, ne kamut.

meg mellé zsíégetőt

és lefogysz mint a pinty 3-4 hónap alatt

2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyeljél nekem összejött a dolog egy vékonyka lánnyal elég törékeny típus volt de összejött, megvolt a dolog igaz ő az a tipiku8s parti ribi aki csak a fenekét rázza mindenkinek de annyi örömöm van hogy összejött vele a dolog.

Nincs lehetetlen ismerek egy tagot aki nálam is nagyobb darab és olyan vékony, helyes barátnője van hogy mindenki irigykedik a srácra.

Nos én 4 hónapja kezdtem el edzeni itthon, igaz van nekem izmom tehát nem vagyok az a puhány hájas ember jó a hasam baromi nagy ez tény, és önbizalom hiányom van ez is köztudott az én esetemben, engem egy duci de baromi szexi lány ébresztett rá hogy nem feltétlen kell vékonynak lennem csak valamennyit adjak le magamból, olyan ruhákat hordjak amik nem emelik ki az alakom és ki is nézek benne valahogy, plusz legyek ápolt, és igényes, a belsőmmel nincs baj, nem is volt. És most ott tartok hogy van egy nagyon szexi barátnőm, pici pocakja van de baromi jól néz ki, sokan meg is néznek minket az utcán hogy hogyan lehet ennek a "zsírdisznónak" ilyen jó nője, de letojom mit mondanak, mi szeretjük egymást a barátnőmmel. A barátnőm nem a külső alapján ítélt meg egyszerűen mosolyogtam rá, és picit elpirultam, ilyen vagyok és ez neki bejött :) Vannak pici ellentéteink azért a gondolkodásunk, és a jövőképünk terén, de pont ez benne a szép hogy összeillünk valahogy.

Sok barátnője meg fiú haverja is mondták hogy baromi jó srác vagyok és baromi szerencsés, még az egyik udvarlója is elismerte hogy ő a barátnőm mert tényleg megérdemlem őt, nagyon sokat küzdöttem azért hogy a kedvébe tudjak járni és bezárjon engem a szívébe, hihetetlen sok mindent tettem azért hogy elvarázsoljam őt, amikor összejöttünk, majdnem el is sírtam magam annyira boldog voltam. Szóval nincs lehetetlen, próbálkozni kell, küzdeni kell és meglesz az eredménye.

2013. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
persze hogy van esélyed én is vékony vagyok és egy két lábon járó medvébe (vagy is kövérebbe) vagyok bele esve már 4 éve.
2013. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az apám unokahúga kb 25 éves, nádszál vékony és a barátja egy kövér roma csávó, de amúgy tök rendes a fickó meg minden, ezt a származására értettem
2013. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!