Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Macis pasi+vékony csaj:...

Macis pasi+vékony csaj: esélytelen?

Figyelt kérdés

Én lennék a macis, kissé túlysúlyos pasi és szeretnék vékony barátnőt. Jogosan kérdezhetitek, hogy miért nem keresek azonos "súlycsoportban", próbáltam, de testileg képtelen vagyok vonzódni a túlsúlyos lányokhoz. Szóval van esélyem, vagy veszett fejsze nyele? Ja és gazdag se vagyok.


Mielőtt valaki benyögi a foggyá le, gyúrjál és hasonló tanácsokat, sajnos eü. okok miatt vagyok túlsúlyos gyerekkorom óta és képtelen vagyok lefogyni.


2013. dec. 8. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges. szóval nem esélytelen.
2013. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
foggyá le, gyúrjál
2013. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külsőd nem annyira vonzó a belsőd még lehet az.
2013. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja "eü" dolgok... Hidd el, a vékony lányok többsége is képtelen vonzódni húsos férfiakkal...
2013. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:
Van egy ilyen párocska akiket ismerek, és jól megvannak, működik, van ilyen nem is egy. Az esély megvan.
2013. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És hol találni ilyen lányokat? Mert eddig az összes próbálkozásom kudarc volt, valószinüleg a túlsúlyom miatt.
2013. dec. 8. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Haver nem kritizalni akarlak de kell a katarzis az eletbe hogy kinyiljona szemed.Nemlenne jobb neked is ha felemelned a zsiros fenekedet es ennel vegre onmagadert valamt? rinyalni meg otthon a laptop elott bogni konnyu.

Nem az a rohadek aki izmos es okos hanem az aki sajnaltatja magat:)

2013. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit tudsz te rólam 7-es, hogy így beszélsz velem? Tudod te mennyit szenvedtem és szenvedek a túlsúlyom miatt és hogy 10 év alatt akármivel próbálkoztam, képtelen voltam lefogyni? Azt gondolod nekem ez jó?
2013. dec. 8. 17:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz macis alkat alatt. Nekem van ismerősöm, aki igen, macis, de ott a plusz súly izmos, erős testalkatot takar, arányos az egész ember, és basszus, rohadt szexi, úgy, ahogy van. És én karcsú, vékony lány vagyok. Viszont ha a macis alatt azt érted, hogy a hájad rálóg az övedre, de a karod közben vékonyabb, mint az enyém, akkor az tényleg elég kellemetlen helyzet. Mellesleg, attól még, hogy fogyni nem tudsz, izmosodni megpróbálhatnál, garantáltan segít az összképen.
2013. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező megértelek.Próbálkozz csak nyugottan sok lány ismerősöm vékony és szereti a teltebb pasikat.
2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!