Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ürüggyel írjak a csajra?

Milyen ürüggyel írjak a csajra?

Figyelt kérdés

1 iskolába járunk ő kolis mert messze lakik..

ha már beindulna a beszélgetés utána tudnám mit mondjak azzal már nem lenne semmi gond csak kellene valami amivel ráírok előbb fb-n


addig eljutottam hogy szia..de utána? ...



2013. dec. 7. 17:06
 1/7 zotanbro ***** válasza:
100%
szimpatikusnak talalod es mit szolna ha megismerkednetek.
2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
a jól bevált: "szia.mizu?" :DDD
2013. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sztem biztos van olyan aktuális dolog, amiröl csak öt tudod megkérdezni, pl h van ez a matekfeladat, jajj köszi, hogyhogy am neked ez ennyire megy stb :D
2013. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
fogjad magad és menjél hozzá oda, ne facebookon írogassál neki én azt mondom, főleg ha egy iskolába jártok, a lányok inkább díjazzák ha személyesen veszed a bátorságot
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
ha a facen,ha szóban,mindegy hogy hányan látnak ,azt mondd neki....-SZIA!ÉLETEMBEN ILYEN GYÖNYÖRŰ NŐT NEM LÁTTAM,VOLNA KEDVED MA ESTE EGY RANDIRA?....Az a lényeg,hogy ne félősen mondd,ezvégre veszteni valód nincs mert 1000000000 nő arra vár hogy randizzunk velük.
2013. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, lett valami?
2013. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki a kérdést, tán még mindig nem mertél ráírni?! xD

Amúgy írd meg neki szeretnéd megismerni, ha nincs ellenére. Ennyi, kész, nem kell több! :D

2014. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!