Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ürüggyel írjak rá?

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés
szóval nemrég volt egy tábor, és ott megismertem egy lányt, és szeretnék vele megismerkedni. Jó ha úgy írok rá hogy "Szia" "mizujs?" a facebookon?
2013. nov. 28. 17:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Te vagy az Jim?
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Peti?
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia láttalak a táborba,neked tetszett? valami ilyesmivel indíthatsz
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Novemberben tábor?:D
2013. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ott megismertem egy lányt, és szeretnék vele megismerkedni" Hogy mi?

A "Szia, mizújs" elég elcsépelt mert vagy azt írja rá, hogy "szia, semmi különös" vagy azt, hogy "szia, te ki vagy". Egyik sem jó alternatíva.

Mutatkozz be és kérdezd meg tőle szerinte milyen volt a tábor, hogy érezte magát, stb.

2013. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Bátor Tábor pl nemrég volt.


Kissrác: Szerintem nem kell ürügy és a szia, hogy vagy? bőven elég. Ha ott jól elvoltatok, akkor nem lesz gond.

2013. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sulis tábor volt. Márciusban. Elmaradt, hat megtartottuk most :D. Amúgy nem egy suliba járunk. De akkor megvan a téma. Csak nekem nem ugrott be hogy a táborról beszélgessünk :D. Akkor köszönöm szépen
2013. nov. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!