Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, milyen benyomást kelt...

Csajok, milyen benyomást kelt bennetek, ha egy pasi nagyon nyugodt természetű?

Figyelt kérdés

Én eléggé ilyen típusú ember vagyok, és már elegem van belőle hogy emiatt a csajok sokszor teljesen hülyének néznek. Gondolva itt olyanokra, hogy ha tartok egy előadást, szervezek valamit, vagy bármi olyat csinálok ami inkább nagypofájú, "showman" típusú emberekre jellemző akkor akkor pofátlanul visszakérdeznek, hogy "Te iylet csináltál"? Aztán ah emiatt jól leoltom vagy netán elküldöm őket a melegebb éghajlatra akkor meg meg vannak sértődve, vagy csak néznek mint a moziban.

Tehát az alaptermészetem miatt sokszor vitathatatlanul el vagyok könyvelve szerencsétlennek, ha pedig emiatt kiborítom a bilit, akkor meg áll á bál.

Aláírom, hogy csajok inkább az iylen "latinos" nagypofájú, nagyon laza viselkedést preferálják mondjuk egy északi "skandináv" nyugodt természethez képest. DE akkor hogy is van ez?

Ha valaki nyugodt viselkedésű, az unalmas, szánalmas, és emiatt szerencsétlennek van elkönyvelve?


Persze ha ezt mondja közvélemény, különösebben az sem fog padlóra küldeni , de ízért kíváncsi vagyok a véleményekre.



2013. dec. 7. 13:51
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem gáz a nyugodt természet, sőt.

viszont ebben "Aztán ah emiatt jól leoltom vagy netán elküldöm őket a melegebb éghajlatra akkor meg meg vannak sértődve, vagy csak néznek mint a moziban" némi ellentmondást vélek felfedezni. Biztos h az a "problémájuk" (már ha probléma egyáltalán) h nyugodt vagy?

2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatról van szó én inkább a nyugodt természetet szeretem. Soha nem is értettem mit esznek a csajok a nagyképű,nagyszájú pasikon. De nem mind vagyunk egyformák. Inkább fiatal korban imponál a csajoknak a menőség.
2013. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyes!


Hogy hajszál pontosan mi a gondjuk azt ilyenkor azért nem tudhatom, mert ugye ehhez bele kellene látnia fejükbe elég részletesen. De a válasz: úgy kérdezik ezt, hogy "Te iylet csináltál?" Mint ahogyan az ilyen szerencsétlenektől szokták a "jónők" mikor szivatják őket.

Emiatt feltételezem, hogy szerencsétlennek néznek alapból, ami szerintem erre a temperamentumomra vezethető vissza.

Vagy legalábbis nincsenek meg ezek a tipikus nyámnyila tulajdonságaim mint az említett eemberkéknek.

2013. dec. 7. 14:04
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

nem tudom. nekem ez a kettő sosem vágott egybe

bár az is tény, nekem is van egy ismerősöm, ő elég béna az élet minden területén és fát lehet vágni a hátán, olyan birka(türelmű).

Nekem is volt már, h meglepődtem egy-egy értelmes, talpraesett megmozdulásán, de tudod, ez nem a nyugodtságával volt összefüggésben, hanem az egész addigi életével.

Őszintén? Alapból azt nem néztem ki belőle, h segítség nélkül a p*csét megtalálja pisilés közben, de ez nem a nyugodt természete miatt volt, hanem mert egy két lábon járó rakat szerencsétlenség volt.

Remélem érted, mit akartam példázni ezzel.

2013. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem jó helyen keresed az összefüggést. Te nem nyugodt van, hanem az alapján, amit írtál, inkább visszahúzódó, félénk, önbizalomhiányos.

Hangsúlyozom, nem ismerlek, az alapján mondom ezt, amit írtál!!


Egy nyugodt férfi ugyanis nem küld el valakit melegebb éghajlatra, pont mert nyugodt. És nem is könyvelik el szerencsétlennek, a nyugodt, higgadt természet inkább nagyon is férfias tulajdonság.

2013. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!