Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha leginkább a 12-13...

Gáz, ha leginkább a 12-13 éves lányok vonzanak? 16F

Figyelt kérdés
Fiatal fiú vagyok, most már legális is, szóval végre kiírhatom a titkon. Sosem molesztáltam senkit sem, sosem erőszakoskodtam, de csak lopva, félve mertem még ránézni is a 12-13 éves lányokra, mert ugye eddig a törvény nem engedte, de most már lehet nekem is ismerkednem velük és örülök, mégis még mindig érzem, hogy ez elítélendő, de a legnagyobb gondom, hogy azért sem volt még barátnőm, mert az ilyen fiatalabb lányokhoz ugye nem mertem közelíteni, most már lehet és szívesen ismerkednék főleg 12-13 éves lányokkal, ők vonzanak a leginkább és rájöttem, hogy azért, mert ők még törékenyek, bájosak, nincs rajtuk 20 kiló vakolat és általában kicsi, formás melleik vannak, ami nekem a nagy gyengém, kerek, kicsi popsival, főleg, de másféle lányok is bejönnek, csa ilyen fiatalok a legvonzóbbak nekem, 16 évesen.

2013. dec. 4. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Átérzem minden bajod, tesó, én is így vagyok vele. De ez rossz, ezt nem szabad csinálni.
2013. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
29%

Rám írhatsz. :) De csak ha nem zavar, hogy én sminkelek. :)

13 múltam/L

2013. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ugyan miért ne szabadna neki? 16 éves, és egy 13-14 éves már nem bűn. Egy 12 éve azért fura lenne mellé.
2013. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát... még 4 éve én voltam 16, az én osztálytársam is szintén 16 volt és 12 éves barátnője volt. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a 16 éves osztálytársam olyan gyerekes volt agyilag mint egy 12 éves, a lány meg úgy nézett ki... mint egy kiélt p*csa, így törvény ide vagy oda, senki se nézte ki őket.

Csak azért mondanék egy kis ellentmondást. Némelyik 11-12 éves kicsaj jobban tudja az alapozót használni, mint én a 20 éves fejemmel. A 13 éves unokatesóm mondott a múltkor "tippeket".

Még amikor én általánosba jártam már 6.ban is alapozóztak az osztálytársaim. Szóval nehogy azt hidd, hogy nincs rajtuk vakolat.

2013. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
ha 5 év múlva is csak ők tetszenek, akkor kezdhetsz aggódni :D
2013. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem gáz, ha 13-tól felfelé barátkozol-ismerkedsz. Mondjuk én nem lépnék párkapcsolatba most még,meg neked sem lenne olyan jó, mert sok mindenben várni kell ránk sokat....

Kissé meglepőm, h 16 évesen 13 éves csajok jönnek be, de te tudod :D Ha szeretnél beszélgetni írj :)

13/L

2013. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen nem, de lehetőleg ahogy idődödsz, úgy nőjön ez a 12-13 év is, legalább 17-ig. :D
2013. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, de biztosan akadna idősebb is. :D

Szerintem ha jobban megnézed, akkor rájössz, hogy nem minden 14+-os lány van "telekenve", és sok köztük a normális (persze ha olyan helyes keresed). Én pl. nyolcadikos vagyok, 2 hét múlva 14 és mégsem használok sminket, nincs kitömve a melltartóm, nincs nagy seggem. Szerintem ez emberenként változik.:)

L/13,9

2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!