Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdhetem feladni?

LeftBehind kérdése:

Kezdhetem feladni?

Figyelt kérdés

Francba,rég nem voltam már itt. Eddigi életemről annyit hogy egy 20 éves srác vagyok akinek semmi tapasztalata nincs ismerkedés és kapcsolatok terén (ha az elutasítást nem vesszük annak). Sikerült kijutnom angliába,már több mint 2 hónapja húzom az igát. Sikerült lakhelyet találnom és meló is van,bár 12 órát kell dolgoznom naponta. A baj az hogy nagyon egyedül vagyok,olyan szinten hogy már magammal beszélgetek csak hogy halljam hogy valaki hozzám szól. Alig van valami időm és amikor ki is jutok valahova egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni,még magyarul se ment most meg még rátesz egy lapáttal hogy fogalmam sincs az angolok szokásairól meg hogy egyáltalán mivel mehetnék oda. Teljesen kikészültem,életemet adnám egy ölelésért,csókért.....ha valaki orrba vágna már az is jobb lenne mint ez.


Nem tudom lesz-e itt hasznos tanács erre a szerencsétlen helyzetre vagy fog-e egyáltalán írni bárki,de ha mást nem legalább kiírtam magamból. Ez is több mint a semmi.



2013. dec. 2. 23:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Gyári melón vagyok én is. Ilyen kajakihordó cégnél csomagolok meg pakolok.
2013. dec. 2. 23:58
 22/26 anonim válasza:
Én is ki akarok menni Angliába. Ha kijutok majd írok :D
2013. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Költőnő? ***** válasza:
jahh ha van vkinek felesleges 2 kilója az induláshoz, már ott is vagyok
2013. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom figyeli még valaki ezt a kérdést,de gondolkodtam és el akarok költözni Birminghambe. Találtam állásajánlatokat amik jók is lennének és van pár fizethető garzon is a városban. A probléma viszont,hogy nincs túl sok pénzem és egyszerre kéne rendeznem a melót és a lakhelyet is. Ja és Birmingham masszív 170km-re van innen.


Van esetleg valakinek ötlete?

2013. dec. 7. 14:44
 25/26 anonim ***** válasza:
Elég jól lehet keresni Angliában. Ha nem cseszted volna el a pénzed mindenre, akkor most lenne...
2013. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Na mesélj,mi mindenre? 717 fontot keresek tisztán egy hónapban. Abból 300 a szállás,100 a közlekedés,kb 100-150 a fogyasztás és mivel jön a tél ami megsúgom nem épp a legenyhébb angliában,nem árt néhány ruhát is beszerezni hogy ne fagyjak szarrá. Mesélj még,milyen sok pénzem van nekem!
2013. dec. 7. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!