Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdhetem feladni?

LeftBehind kérdése:

Kezdhetem feladni?

Figyelt kérdés

Francba,rég nem voltam már itt. Eddigi életemről annyit hogy egy 20 éves srác vagyok akinek semmi tapasztalata nincs ismerkedés és kapcsolatok terén (ha az elutasítást nem vesszük annak). Sikerült kijutnom angliába,már több mint 2 hónapja húzom az igát. Sikerült lakhelyet találnom és meló is van,bár 12 órát kell dolgoznom naponta. A baj az hogy nagyon egyedül vagyok,olyan szinten hogy már magammal beszélgetek csak hogy halljam hogy valaki hozzám szól. Alig van valami időm és amikor ki is jutok valahova egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni,még magyarul se ment most meg még rátesz egy lapáttal hogy fogalmam sincs az angolok szokásairól meg hogy egyáltalán mivel mehetnék oda. Teljesen kikészültem,életemet adnám egy ölelésért,csókért.....ha valaki orrba vágna már az is jobb lenne mint ez.


Nem tudom lesz-e itt hasznos tanács erre a szerencsétlen helyzetre vagy fog-e egyáltalán írni bárki,de ha mást nem legalább kiírtam magamból. Ez is több mint a semmi.



2013. dec. 2. 23:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy azokhoz akik kinn éltek/élnek angliában lenne egy kérdésem - Itt tényleg lehetetlen olyan melót találni ahol hétvégén nem dolgozol vagy csak én nem látok semmit?
2013. dec. 2. 23:41
 12/26 anonim ***** válasza:
Francba, kár hogy nem Ausztriában élsz. Velem hasonló a helyzet :D
2013. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ja és 5-ös - ha "haza" kéne költöznöm az maga lenne a teljes megsemmisülés. Azt jelentené hogy annál soha nem számíthatok jobbra,akkor meg már inkább a gyors halál.
2013. dec. 2. 23:46
 14/26 A kérdező kommentje:
12. Ausztriában is gondolkoztam,de németül egyáltalán nem tudok és elég sok ismerőstől hallottam mennyire át tudják b..szni ott a külföldi melóst.
2013. dec. 2. 23:47
 15/26 anonim ***** válasza:
Azok csak pletykák, és valszeg olyan emberek mondták, akik szeretik kiszínezni a dolgokat :)
2013. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Akkor se lett volna jó ötlet kimenni zéró német tudással. Itt még úgy is nehéz hogy tudok angolul.
2013. dec. 2. 23:51
 17/26 anonim ***** válasza:
bár én nem éltem Angliában, de normál hétvége nélküli melóra az angolt is fel tudnák venni nem? nyilván a hétvégi és vagy sza*r melóra a jött ment kelet-európai is jó...
2013. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
helyesbítek: vagyis ami az angolnak nem kell az jó a kelet-európainak
2013. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tudom én hogy ez a helyzet de akkor is találnom kell valami tisztes munkát. Igaz hogy megfizetik de minek a pénz ha nincs se időm se energiám arra hogy élvezzem?
2013. dec. 2. 23:55
 20/26 anonim ***** válasza:

Milyen munkát végzel kérdező?


Ha pubban vagy konyhán dolgozol étteremben/hotelban, akkor ott a hétvége kilőve. Esetleg lehetnek olyan gyárak, ahol hétvégén nem kell bemenni vagy úgy kapod a szabadnapjaidat, hogy pont hétvégére esnek. Én gyárban dolgoztam pár hónapot 4 nap munka 4 nap szabadnap váltásban. Vendéglátói területen szerintem nem adják meg sehol a hétvégéket főleg most, hogy közelednek az ünnepek.:S

2013. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!