Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy szép lánynál, ha én pechemre csúnya, nyomi srác vagyok?

Figyelt kérdés

Viszont a lány olyanokat írt nekem váratlanul, hogy bár nem is látott még, de mégis kezd érezni irántam valamit úgy érzi kezd belém szeretni, azt is írta, hogy nehéz volt ezt megírnia, de ez az igazság és jól érzi magát, tőlem. Az a baj, hogy én láttam a lányról képeket és hát nagyon szép lányról van szó, jó alakja van, szép, cuki arca, fúú én meg sajnos elég szarul nézek ki, már talizni is akar velem, kétszer is rákérdeztem, hogy biztos akar-e talizni velem és mindig igent mondott.

Bár egyszer már smároltam szép lánnyal, sajnos azt nem tudom, hogy neki bejöttem-e vagy miért is smráolt velem, akkor mivel nem lett folytatása, én féltem keresni ő sem keresett utána, aztán nem is oylan soká állítólag összejött az exével újra az a lány, szóva még csak abban sem nagyon reménykedhetek, hogy újra talállok egy szép lányt, aki vonzódni fog hozzám, mivel az az egy lány volt csak az életemben, aki úgy smárolt velem és úgy piszkált, mintha nem lennék számára egy ronda, közömbös valaki. De mi van,ha ő volt az egyetlen olyan lány és mi van, ha ennek a lánynak én nem fogok bejönni, hiába is írt ilyen szépeket nekem? Amúgy küldtem neki képet még mielőtt ezzel támadnátok de valamiért sosem tudta megnézni azt írta, pedig másnak ha küldtem ő meg tudta nézni. Szóval most elég fura helyzetben vagyok. :/



2013. dec. 1. 21:24
 1/5 anonim válasza:
Ha nem találkoztatok nem érezheted irántad semmit, csak az iránt érez, akit elképzelt... A mimikád a mozdulataid a külsőd nem ismeri, ezt mind csak elképzeli.
2013. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te hülye vagy

küldj neki te is képet aztán kiderül,de nem lenne hosszú kapcsolat szóval bele se kezdj ilyen hozzáállással

2013. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem azzal titszában vagy, hogy aki azt mondja nem számít a külső az szemenszedett hazug. Az, hogy látatlanban kezd valamit érezni marha nagy kamuduma. Persze érdeklődés lehet, minimális vonzalom szintén, de szerelem semmiképp. Ha a csajban kialakult rólad egy kép és a találkozásnál a valódi külsőd nagyon eltér a benne kialakulthoz képest akkor esélytelen, teljesen mindegy mit hazudik, hogy miért nem.
2013. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesebben olvastok, akkor tudjátok, hogy küldtem neki képet, többször is, de valamiért nem tudja megnézni, pedig másnál meg bejön, de mindegy.
2013. dec. 1. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm. Folyton azt hangoztatta a külső nem számít. Aztán megcsalt egy jóképű pasival. És elhagyott. Gondolom a szépfiúnak ezt egyszer sem mondta. Ha ilyeneket mond, akkor nagyon is számít a külső, csak magával próbálja elhitetni az ellenkezőjét. Kissebb nagyobb sikerrel. Ha ilyeneket mond már eleve rossz! Ha vonzónak találna ilyet sose mondana!

Majd találkoztok és kiámbrándul belőled. Mert a külső nagyon is fontos. Aki meg mást mond hazudik. Ha annyira nem számítana a külső, akkor a gyk-n egy kérdés sem foglalkozna vele! De nem így van. Még a vak csajoknak is fontos, hogy jóképű legyen a pasi. A látó barátnő véleménye alapján dönt. Ezt egy haverom mesélte egyszer.

2013. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!