Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nálam idősebb lány. Hogy...

Exant kérdése:

Nálam idősebb lány. Hogy kezdeményezzek? Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 1 évvel idősebb lány, aki nagyon bejön. Az a baj, hogy leszólítanám vagy valami,l de egy suliba járunk és ha besülök, utána kellemetlen óránként szembetalálkozni vele. Ha még is belekezdek, azt hogy tegyem??

2013. dec. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gaz a korkulombseg. En meg nalam 3 evven idosebb lanynal probalkozok es nem mondhatom, hogy sikertelenul... Probalj a kozelebe kerulni, beszelgetni vele, ha egybol nem mersz odamenni, irj ra fb-n, majd mikor kicsit jobban megismered, akkor hivd e valahova... Ha en egybol azzal mentem volna oda a lanyhoz, hogy nincs e kedve randizni, biztos lerazott volna. Legyel turelmes :))


ui. Boccs, hogy ekezetek nelkul irtam :))

2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, persze nem egyből randira hívni akartam volna vagy valami, csak nem tudom, hogy mivel írjak rá.?
2013. dec. 1. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

-Szia:) Meg nem ismerjuk egymast. Gondoltam radirok.


Probalkozz :))

2013. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. dec. 1. 19:29
 5/5 anonim válasza:
Igen,igen,igen, kezdemenyezz! Ugyanilyen helyzetben vagyok csak en vagyok a lany es engem peldaul nem zavar a korkulonbseg pedig koztunk ket ev van.. sok sikert! :)))
2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!