Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Folyton hangulat ingadozásaim...

Folyton hangulat ingadozásaim vannak, így hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy egy nővel elég jól kijottem, randiztunk stb, de nem lett belőle semmi, mert közben megint elojott a semmi értelme semminek sem időszak, utána meg már azt hitte, hogy nem jön be nekem.. Mit kéne tennem, nagyon elegem van abból, hogy csomószor nagyon feldobott vagyok és van, hogy Légyszívesebben meghalnek inkább, olyankor nem is szeretek nőkkel beszélni, mert utálom sajnaltatni magam.. Így képtelenség bárkivel osszejonni.. Folyton durva alvás zavarom is van tőle. Van hogy egész nap full kanos vagyok, lehangolt időszakban meg kb impotencia közeli állapot.. Mit kéne tennem?
2013. nov. 28. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó dugás helyretenne.
2013. nov. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így elsőre bipoláris depresszióra tippelek. Fordulj szakemberhez, de ne pszichiáterhez, ott csak gyógyszert kapsz, amivel elnyomják a tüneteket, de a probléma nem szűnik meg, én a pszichológust javaslom.
2013. nov. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jéé.. ugyan ilyen vagyok én is...
2013. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!