Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, egy kérdés, Stabil...

Mad_mike kérdése:

Lányok, egy kérdés, Stabil munkahelyel rendelkező, megbízható, normális emberbek tartanak. Miért van az, hogy akárhányszor kezdeményesek udvariasan, "minden szabályt betartva", mégis mindig a tuskó nyálgépek, meg a tapló parasztok kapják meg a lányt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, a többi, aki azon pörög, hogy miket kérdeznek az emberek, fojtsa magába a gondolatait jó mélyre!

2013. nov. 28. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:

"minden szabályt betartva"


nincsenek szabályok add önmagad,ne akarj más lenni és mást követni.

2013. nov. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb lány a laza, marhulós fiúkat szereti és nem a fásult, merev, szabály szerint viselkedő férfiakat.
2013. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy Német nőt.
2013. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre tényleg nehéz bármit is mondani, mert tényleg azt kéne látni, ez a kezdeményezés hogy zajlik.

Abban azért van valami, amit a 3-as válaszoló írt.

2013. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem érekszabályok szerint és nem vagyok fásult, sem merev.

Azt, hogy "szabályok szerint" ùgy értettem, nem verem át a másikat, tiszteletben tartom stb. Önmagamat szoktam adni, nem szeretem mikor valaki megjátsza magát. Komolyabbnak tartanak egy átlag korombelinél.

2013. nov. 29. 00:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Am a nevem nem egy youtube videóból jön. nem véletlenül akasztották rám. Félreértés ne essék, nem vagyok pszichopata, csak vannak bizonyos helyzetek, amikor merészebb vagyok a többieknél és emiatt ragasztották ezt rám.
2013. nov. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!