Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok errol a pasirol?

Mit gondoltok errol a pasirol?

Figyelt kérdés

Kb minden lanyt leszolit aki tetszik neki es online is soknak ir, de elfelejt valaszolni. (O a haverom, de amikor velem van,akkor visszafogja magat) deakkor seertem miert jo ez?

Ha kerdezek valamit, akkor egy feloras monolog a vege, beszel beszeles kozben alig nez ram.

Miota tudja, hogy kulfoldon fogok dolgozni 5honapig, azota arrol beszel, amikor kb 4 eve Franciaorszagban utazgatott.

Bar sokszor irt, hogy talalkozzunk, valahogy alig jott ossze, mert ahogy mondja, nagyon rendszertelen az elete.

Korabban sokat ivott,de amiota ismerem, 2 eve, azota semmi alkohol.

O jobaratom,es azaz igazsag, hogy szeretnek tobbet is tole, es szeretnemmegfejteni,hogymiert ilyen,amilyen. gondoljatok, hogy az 5honapos tavolletem miatt se probalkozott nagyon? Azt tudom, hogy kedvel, volt, hogy meg kezet is csokolt.


2013. nov. 26. 12:00
 1/1 anonim válasza:

Ez egy olyan dolog amit nem kéne erőltetni szerintem.


Nem volt eddig sem érdekelt benned, most sem az. A külföldi melós dolog meg rátett egy lapáttal.


Inkább külföldben bízz, hátha rátalálsz az igazira, vagy találsz magadnak egy jó kapcsolatot a kintléted alatt.

2013. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!