Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasiról aki bosszúból csalja meg a nőket?

Figyelt kérdés
Mert mindig szivatták a csajok fiatalkori sérelmek, nem állt vele szóba sokáig egy nő sem, aztán kigyúrta magát és változtatott a kisugárzáson viszont most meg megtesz mindent h. elszomorítsa a nőket és csalódást okozzon nekik.
2013. máj. 6. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól teszi.

Bár a bosszú nem a jó út

2013. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészségére!
2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Azt, hogy egy lelki sérült, defektes, szánalomra méltó ember aki nem érdemli meg, hogy szeressék.

21L

2013. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2013. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Csak annyit, hogy buta. Azokat a nőket szívatja, akik bántották, vagy az összeset? Mert az elsőt még csak-csak megértem, de a másodikkal semmivel sem lesz különb az említett nőknél.


Növesszen gerincet, mert még így, hogy változtatott is, emberére akad, és úgy taccsra teszi majd egy csaj, hogy abból már nem gyúrja ki magát :)

2013. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy továbbra is boldogtalan, semmit nem ért el a változással. Ha nekem az lenne a célom, hogy másokat bántsak, abba én is tönkremennék, nem hiszem el, hogy ez valakit boldoggá tesz, ja és ugyanolyan szar ember, mint akik őt bántották.
2013. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!