Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Pihend ki magad és majd...

"Pihend ki magad és majd holnap beszélünk" Ezt miért írta a pasi?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást személyesen is, de facen chateltünk. És már vagy 1 órája leveleztünk, mire írta hogy "Na én most megyek aludni, pihend ki magad te is és ha gondolod holnap folytathatjuk" Ez bíztató ha ezt írta?

Erre írtam hogy okés, majd írj ah gondolod. De azt hittem lekoptat, ehhez képest írt másnap reggel hogy "Jó reggelt neked :)" és megint levelezgetés. Ez jót jelenthet? Érdeklem őt?


2013. nov. 25. 21:37
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Valószínűleg igen, érdekled őt.
2013. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, azért keres minden nap. Tök logikus, nem?
2013. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neeem azért ír mert utál :D najó de komolyan: arra írta h. pihend ki magad h. ő is kipiheni magát és így holnap újjult erővel tudtok beszélni :D
2013. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen.
2013. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy pihend ki magad.. Nem kell túlkombinálni mindent.
2013. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt nő írta volna, jelenthetne akármit. De a pasik azt írják amit gondolnak, ennyi.
2013. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!