Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetném el, hogy én...

Hogyan érhetném el, hogy én kelljek egy ilyen kedves, jó fej, egyben szép, vonzó lánynak?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a lány már unja,hogy mindenki tapad rá meg perverzkedik az fb-n, például a farkáról küld képet neki, de már az is kiakasztja, hogy csak bejelölik és egyből bókolnak neki,hogy milyen szép meg milyen jó segge van stb. Én is hibáztam, mert poénkodtam velee, hogy milyen jó kis cickói vannak és erre kiakadta nekem támadt, aztán írtam neki, hogy én nem csak arra hajtok meg nekem fontos egy lány személyisége is, aztán kedves lett, bocsánatot kért, hogy úgy nekem támadt. Viszont így nekem nem megy a csajozás, mert eddig az összes lányt úgy szedtem fel, hogy elég perverz, szexuális, pimasz, incselkedős megjegyzéseket tettem neki így meg most úgy érzem magam, mint egy megcsonkított, vagyis kasztrált jó fiú, bár úgyan kedvel meg minden, de így tuti nem fogok kitörni a barátzónából. Fogalmam sincs hogy tudnám elérni, hogy megkívánjon és akarjon engem úgy, mitn lány a fiút és nem mint egy barátot. De lehet ő most így senkit sem akar, mert fél, hogy csak megakarják dugni, mégis hogyan bzonyítsam, hogy én többet akarok tőle,mert úgy érzem ő kedves, értelmes, aranyos lány, pont olyan, amilyet keresek már jó ideje. Tényleg unom már, hogy eddig minden szép lány ribi volt vagy foglalt.
2013. nov. 24. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Továbbra is nyomd a perverz megjegyzéseket, akár burkoltabban is, mint eddig így talán a kémiai érdeklődését fenntarthatod, de közben figyelj oda nagyon az érzelmi dolgokra is, bizonyítsd, hogy kell neked.

18/L

2013. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány éves az a csaj?

mióta ismered?

ha a barátzónába vagy akkor nem kerülsz ki

2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 éves és még csak most kezdtünk el igazából ismerkedni.
2013. nov. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!