Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék szép fehér fogakat....

Szeretnék szép fehér fogakat. Mivel érhetném el? Mi a legjobb a piacon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha fogorvos csinálja meg. Ugyan drága, de nekem még egy fehérítő hatású mese sem jött be.
2008. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp jókor vettem észre a kérdést.:) Én 70 ezer Ft-ot dobtam ki a Zoom2 nevő rendelői fehérítésre. Ez nagyon olcsónak számít,mivel nem Bp.-en csináltattam. Nagyon szép lett a fogam, bár közel sem olyan fehér, amilyennek én szerettem volna látni. Eltelt egy hét és majdnem olyan sárgák lettek,mint a fehérítés előtt. Most használom a Tréswhite nevű fehérítőt,amit a neten rendeltem kb. 15 ezer Ft-ért, ettől fehérebb a fogam, mint a rendelői fehérítéstől. Ez egy 10 napos kúra, a felénél tartok és le is állok, mert pár héten belül sárgulni fognak a fogak, ezért 1-2 hetente fogom alkalmazni egyszer-egyszer a fehérítőt az állapotmegtartás érdekében. Ennél okosabbat nem tudok, pedig sokféle dolgot kipróbáltam. Ez így most bevált. Ja és van egy fogkrém, aminek most nem tudom a nevét, de ha érdekel,akkor priviben elérsz...Ezt használom a fehérítés mellett. Nagyon drága a fogkrém is, 1200Ft, de talán megéri a cél érdekében. Én dohányzom, rengeteg kávét fogyasztok, ezért nagyon örülök, hogy sikerült elérnem azt,hogy csodás lett ismét a mosolyom, és ezt igyekszem megtartani.


Sok sikert és mosolygós napokat!:)

2008. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az előttem szólónak!!!

Énis ezt használtam ,tényleg jó,de mint kiderült pár hónap alatt több kárt okoz,mint amennyit használ! Mikor elmentem fogászatra ,hogy fáj az összes fogam,ott közölte a dokim,hogy persze mert ezt a csodaszert nem szabad használni ha valakinek van tömése stb-stb... Szóval szerintem gondold meg..

2008. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer mossal fogat szodabirkabonaval!!! Ne gyakrabban, mert tonkre teheti a fogzomancot. Viszont hatasos... eltunteti a kave, tea okozta elszinezodeseket. Eloszor mossal fogat a szokasos fogkremeddel, majd a nedves fogkefere szord ra a port es dorzsold at a fogaid, majd oblits langyos vizzel. Nem kell egy csomo penzt kidobni, es valoban hatasos, sajat boromon - fogaimon tapasztaltam... Sok sikert! :)
2008. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Evelynn ***** válasza:
100%

Fogkrémben nagyon jó a BLANX!!!

Aki cigizik annak főleg. Habár én nem cigizek, de így is fehérít!!! Én ajánlom.

2008. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!