Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknak mi az imponálóbb,...

Lányoknak mi az imponálóbb, ha egy srác gyúrós, vagy, ha jól verekszik?

Figyelt kérdés
Szóval ha látványosan nagydarab ,dagadnak az izmai, vagy ha nem látszik rajta annyira, de sportos és hosszú évek óta keményen edz egy küzdősportban ,harcművészetben és ha kell meg tudja védeni ,de ezt nem demonstrálja állandó jelleggel?
2013. nov. 24. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Újabb provokatív sz*r kérdés a súlyzós edzést végzők degradálására.

Ügyes vagy,fiam.

2013. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyik se.

Sokkal előrébb való, hogy intelligens, értelmes, normális legyen.

(a párom nincs kigyúrva, teljesen normál testalkata van és még gyerekként se verekedett)

2013. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ez változó, de szerintem inkább a sportos edzett fiúkat kedvelik jobban, személy szerint én is. Nem kell a verekedéssel bizonyítani a rátermettséget meg a férfiasságot , azt a lányok annyira nem szeretik.
2013. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem bírom a kigyúrt férfiakat, akik 500 méter futás után szívrohamot kapnak. Akkor már inkább sportos és fitt legyen.:)
2013. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

#1


Ugyan, ki akarja őket provokálni?Mindenki tudja, hogy a nagy izmokkal csak a kis pö csüket akarják kompenzálni.

2013. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Szóval csak ez a két variáció létezik? Ugyan miért lenne menő,hogy a pasim csak lapjával fér be az összes ajtón,illetve miért legyek büszke,ha csak néha ver össze néhány bunkót,mert ő tud verekedni?


Én párom akkor biztos gáz,mert ugyan szálkás és baromi erős,de csak ilyen proli kézilabdázástól,meg bútorlaphurcolászástól:D

2013. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre a lányok többségének "vágyai" közt az szerepel ,hogy olyan pár kell nekik ,aki meg tudja védeni őket ,biztonságban érzik magukat vele. Ezért a kérdés ,hogy melyik típus a megfelelőbb erre a célra.
2013. nov. 24. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem.
2013. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a típus erre a legmegfelelőbb,aki a konfliktushelyzeteket képes intelligensen felmérni és úriember módjára lereagálni. Mert ha engem véd meg,ne rögtön a másik szájába lépésével kezdje,kulturáltan is el lehet intézni a legtöbb dolgot. Jó,nyilván adódhat olyan helyzet is,amikor szükséges 1-2 jól irányzott pofon a miheztartásvégett,de az tényleg csak legvégső esetben fordulhat elő,máskülönben nem imponál az ereje:D


6-os voltam.

2013. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utóbbi (előbbi semmiképp), de nem ez alapján választok párt.:)
2013. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!