Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem bántó visszautasításra...

Nem bántó visszautasításra tippek?

Figyelt kérdés
Egyszemélyes üzletben vagyok eladó(van idő beszélgetni,nem tipikus 3 másodperc/vevő).Az üzlet jellegéből adódoan főleg férfiak vásárolnak itt.Persze mindenkivel kedves vagyok,érdeklődő hiszen ez az munkakörrel jár,de sokan emiatt bepróbálkoznak.Bunkó,hideg,nemtörödőm nyilván nem lehetek.Kifogytam már az ötletekből,lassan ott tartok,hogy megmondom az igazat(munkaköri "kötelesség" miatt viselkedek így).
2013. nov. 23. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

"van barátom"


Nehéz volt?

2013. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"leszbi vagyok"
2013. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt elmondod miért utasítasz vissza mindenkit?

Mert, ha van párod akkor elég annyi, hogy "van párom de köszönöm a kedvességet", ha leszbi vagy azt lehet úgy ahogy leírtam, ha apáca akkor "csak Jézusnak élek", ha pedig nem akarsz kapcsolatot akkor pedig mondd azt, hogy nem szeretnél kapcsolatot és ugyanúgy köszönd meg a bókot/kedvességet.

2013. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezeket használom most is,de nem túl hatásosak.Sőt a van barátomra előfordult,hogy csak úgy bejött néhány hetente a srác, és kérdezte,hogy még mindig van?
2013. nov. 23. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
én is azt szoktam mondani, hogy van barátom, akkor is, ha nincs :)
2013. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért utasítok vissza mindenkit,mert jól érzem magam egyedül,heti 6 nap dolgozok,hétközben fél8kor eljövök otthonról és este 7-re esek haza,szombaton csak félnap,de így is van fél2 mire hazaérek,vasárnap meg foglalkozok minden mással amire hétközben nincs időm.
2013. nov. 23. 11:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Privátokra:23 éves vagyok,borszaküzlet,nagyjából 1 éve vagyok egyedül.
2013. nov. 23. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Szegény, itt is csak megkörnyékezünk :D

Ezek szerint állati vonzó nő lehetsz, ha mindenki utánad teper. Akkor mondd azt, hogy leszbi vagy de utána ne csodálkozz, ha a környéken mindenki leszbinek fog gondolni. Ha ezzel meg tudsz birkózni akkor... :)

2013. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Maximum a kisugárzásom lehet érdekes,külsőre abszolút beleolvadok a tömeg szürkébbik felébe(egyszerű kényelmes ruhák,természetes haj,nincs műkörmöm).


Ha ez elterjedne a szüleim padlót fognának az tuti:D

2013. nov. 23. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Szabad akarsz maradni, ennyi.
2013. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!