Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire szánalmas pénteken...

Legyenmorgan kérdése:

Mennyire szánalmas pénteken este tízkor itt ismerkedni? :DD

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
itt általában szánalmas ismerkedni
2013. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, ma már az internetes ismerkedés is egy elfogadott dolog ha nincs másra lehetőség. Én nem vagyok az a bulizós típus ma amúgy sem mehetek mert holnap túlóráznom kell így lassan alvás :S
2013. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A közvéleménykutatásnak megvan a maga szablyrendszere, egy itt feltett kérdés semmiképpen sem közvéleménykutatás.
2013. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkét félnek igaza van valamennyire.Akinek nincs más választása nem kell szánalmasnak tekinteni.Persze le lehet nézni de most istenem valakinek így könnyebb. :D
2013. nov. 22. 22:02
 15/18 anonim ***** válasza:
sztem nem szánalmas:)
2013. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
valaki aki a közvéleménykutatásról panaszkodott:egyrészt egyéni szociális probléma de péntek esti a már a barátnőddel mindent megbeszéltél és ez a téma felmerült jobb megfogalmazás? :D
2013. nov. 22. 22:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Na és mennyien vannak jelen! Akkor miért is a kérdés!? Aki itt van az szánalmas?
2013. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem feltétlenül tekintjük szánalmasnak:DÁm de! Ha valaki véleményt mond ez alapján ellenezve vagy sem az már ha kijelenti az egy szép dolog. Aki meg ellenzi, hogy így fogalmaztam meg az magyarázza és fogalmazza meg szépen.
2013. nov. 22. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!