Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki egyesek szerint szép, mások szerint meg csúnya?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy az arca nagyon nem átlagos.

2013. nov. 21. 18:23
1 2
 11/17 Frigg ***** válasza:

Nekem egyszer a volt barátom közölte, hogy nem is érti hogy csinálom, hogy egyszer ronda vagyok máskor meg szép :DDD Szóval passz. Ezt az egy esetet leszámítva általános iskola óta nem mondták még rám, hogy ronda.

Mindenkinek más jön be. Sőt! Van egy srác, aki régen nagyon-nagyon tetszett, ma már egyáltalán nem.


23/N

2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
marilyn monroe nekem nem jön be
2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez még individuális is lehet! Szóval lehet, hogy az egyik ember, aki nekem bejön objektíve is szép, míg a másik, objektíve csúnya.
2013. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Mondok egy másik felvetést:

"Szép az ami érdek nélkül tetszik."


Nézzünk egyszerűbb témát, amiből talán megérted: zene. Ismersz olyan embert, aki azt mondja a kedvenc zenéidre, hogy nem tetszik neki, sőt zavarja? És fordítva?

2013. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. ÉN egy ronda, ráadásul nagyn alacsony, nyomi fiú vagyok és ha láttátok volna nyáron milyen szép, jó seggű csajjal smároltam, meglepődtetek volna, hogy állt le egy magamfajta senkivel.
2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

No most láttam egy Konfucius mondást:

[link]


Ez mennyire vág ide? :)

2013. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem ronda, hanem szép. De a szépség terén mindenkinek más az ízlése. Aki ronda az ronda! Olyan nem létezik, hogy egy púpos elálló fülű, sebes arcú, görbeorrú, vöröshajú embert valaki szépnek lásson! Öt mindenki egyformán rondának fog tartani.
2013. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!