Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki fel meri...

Van olyan, aki fel meri vállalni az arcát a beszélgetéshez? 19/L

Figyelt kérdés
Szeretnék barátkozni, ismerkedni, de mindenki kép nélkül akarja először ugyanezt. Nincsenek előítéleteim, szívesen megismerek bárkit, de mégis jó tudni, hogy kinek írunk, hogy néz ki az, akit beavatunk az életünkbe. Tudom, hogy így sokan, akik maguk szerint nem néznek ki jól, nem fognak írni, mert nem akarják megmutatni magukat, ezt persze sajnálom, de van olyan, aki hajlandó képet küldeni?
2013. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

17-es, nem, de nem is szeretnék, annyira azért nem vagyok elkeseredett és azt gondolom ide leginkább értelmes emberek írnak, meg amúgy is tagja voltam az oldalnak, azért írtam ide.


18-as, nem válaszoltam? Írnál még egyszer kérlek? Nem tudom melyik lehetsz te, azt hittem minden üzenetre küldtem választ.

2013. nov. 18. 00:06
 22/31 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy eddig senki sem csúnya azok közül, akik küldtek képet, mindenki normálisan, jól néz ki, voltak akik féltek, de elküldték és semmi baj sincs velük, sőt!
2013. nov. 18. 00:16
 23/31 anonim ***** válasza:

jaja, mindenki helyes:


üdv a napiszAr szerkesztője:D

2013. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
loool utolsó:D Kérdező nekem küldhetsz képet magadról kiváncsi vagyok rád. Nem tudom még, hogy én küldök-e neked de még meggondolom.
2013. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ja, talán egy sör mellett! Vagy inkább forraltbor?
2013. nov. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
szívesen beszélgetnék 19/f (küldök képet is) ha gondolod írj
2013. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, senki sem találja meg ezeket a képeket a képfeltöltés-en. Ha valaki küld egy arcot, azzal még nem nagyon lehet semmi rosszindulatút csinálni, de megértettem azokat is akik nem küldtek.
2013. nov. 18. 00:59
 28/31 anonim ***** válasza:

Én már kérdésben is kitettem az arcom, semmi extra nincs benne de nem igazán akarok már küldeni senkinek.

Kérdező, elküldöd üzenetben, hogy körülbelül hol laksz? Tudod, elegem van már a netes barátságokból.

2013. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ! Ne emlegessétek a "G" betűs szót, mert visszatér!!!
2013. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, de azért nem ártana ha nem Zimbabwében élnél... :D

25/F

2013. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!