Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki fel meri...

Van olyan, aki fel meri vállalni az arcát a beszélgetéshez? 19/L

Figyelt kérdés
Szeretnék barátkozni, ismerkedni, de mindenki kép nélkül akarja először ugyanezt. Nincsenek előítéleteim, szívesen megismerek bárkit, de mégis jó tudni, hogy kinek írunk, hogy néz ki az, akit beavatunk az életünkbe. Tudom, hogy így sokan, akik maguk szerint nem néznek ki jól, nem fognak írni, mert nem akarják megmutatni magukat, ezt persze sajnálom, de van olyan, aki hajlandó képet küldeni?
2013. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
nem szeretném elvenni a kedved az internetes ismerkedéstől, úgyhogy inkább nem küldök képet :d
2013. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom tudni akarod, hogy ki hogy néz ki, így kitudod szűrni a csúnya fiúkat :D szép próbálkozás, én is szoktam ezt csinálni.
2013. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

a baj azzal van, hogy akárcsak kint a városban, úgy itt sem tisztelik a lányok a fiúkat. ha egy fiú küld először képet a lányok nem küldenek képet viszont, pedig így lenne a tisztességes!


nézzetek már magatokban lányok, mi lett veletek? miért lettek a fiúk sokkal kedvsebbek, empatituksabbak és szerethetőbbek jellemre, mint ti?!

2013. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Tibohr ***** válasza:
Hogyne volna? ;)
2013. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ha valakivel beszélgetnék és kéri, akkor simán megmutatom, igaz, többnyire nem jutok el odáig.

Nem titkolom a kilétemet, bár tény, hogy nem szoktam villogni se vele. :D

(Függetlenül attól, hogy nem előnyös a pofaszerkezetem.. :D)

2013. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Szia. Fura, hogy ezt írod, nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne képet küldeni. Írj rám privátban és küldök, ha te is.

23/F

2013. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán adom, aki komolyan gondolja felvállalja magát szerintem.. általában a lányok akarnak arc nélkül dumálni, mert így nem kell magyarázkodni az itt - ott feleslegek, kedvezőtlen haj vagy helyszín végett...
2013. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem itt.
2013. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én fel merem vállalni, viszont nem szeretnék ismerkedni interneten. :D 20/f
2013. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Felőlem beszélgethetünk :) 19/f

Sőt még az arcom is fel merem vállalni

2013. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!