Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti idegesítőnek vagy megmosoly...

Ti idegesítőnek vagy megmosolyogtatónak találjátok a kapuzárási pánikos nőket?

Figyelt kérdés

Szerintem elég szánalmas, amikor 40 feletti vagy közel 50 éves nők teljesen megalázkodva 20 éves fiúk után futnak, szerelmesek lesznek a fiatal fiúkba, csinálják a hisztit értük, tinilányként viselkednek és öltöznek, discoba járnak a közel 50 éves fejükkel.

A korábban normális, szolid, családos nőkből, egyik napról a másikra ilyen lesz. Mert nem akarják elfogadni a korukat vagy bepánikolnak tőle, mikor tudatosul bennük, hogy mennyi idősek és így akarják fiatalnak érezni magukat.

Ki hogyan van ezzel?



2013. nov. 16. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább szomorúnak tartom. Ismerek is ilyen nőt, fiatal pasija van akinek rajta kívül még van más nője is és úgy viselkedik a két 40 éves nő, mintha tinik lennének :/
2013. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre majd emlékezz,mikor Te is 40 felett leszel.

Most azt hiszed,hogy aki 40 felett van,az már öreg .Hát nem.

2013. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt gondolom, hogy aki 40 felett van az már öreg. De szerintem elég idegesítő, hogy sokszor az ilyen nők a családjukat adják fel a hülyeségért. Régen is volt ilyen, vagy ez csak mostanában lett divat?
2013. nov. 16. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Szerencsére az én anyámnak nem volt ilyen kapuzárás problémája. De ha lett volna, esküszöm a fiaként leosztottam volna neki néhány pofont, hogy helyrerázódjon az agya.
2013. nov. 16. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánikja a férfiaknak van.Olyankor látod,hogy 60-as pasi 20 éves nőkért hagyja ott a családját,mert meg van győződve,hogy lányka mennyire szereti.
2013. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nőknél is van ugyanez. Csak 40 körül. És meg vannak róla győződve, hogy ők a ráncaikkal és lógó melleikkel a 20 éves fiúknak mennyire kellenek.
2013. nov. 17. 12:59
 7/9 dickharta válasza:
butus!
2013. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Meglepődnél, hány tízen-, huszonéves álmodozik nálánál legalább 10-15 évvel idősebb nőkről, és hogy hány 40-es 50-es nő szexel 20-as fiúkkal.

Amit vázolsz, hogy úgy öltözik olyan szórakozóhelyekre jár. Az egy dolog. Az simán hülye, mert ő a divatot követve kergeti a fiatalságát, így a mai fiatalok közt akarja megélni azt. Ez ritka azért.

Az, hogy 10-20 év különbséggel (a nő javára) szexelnek vagy alakítanak ki párkapcsolatot emberek, az nem kapuzárási pánik. A párodat kortól függetlenül is megtalálhatod. Van aki az ötvenes éveiben is fiatalos, mint az egyetemen volt, csak több az élettapasztalata. Ettől még nem ciki.

Aki felvállalja az meg bátor. De ha boldog, kinek mi köze hozzá, hogy kivel.

Igen vannak fura kérdések. Egy 20-as fiú mit akar egy negyvenes nőtől? Mert családot még éppen hogy tudna, azaz normális párkapcsolatra van esélyük, de ehhez kell egy jó csillagállás, azaz ha nem klappol elég dolog akkor előbb utóbb véget ér majd, de akkor is, miért dobná el bármelyikük az esélyt egy boldog kapcsolatra?

A kérdésed provokatív, lealacsonyító és csak egy rétegből indul ki. Akik elég elenyészőek.

2013. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nőknél is van ugyanez. Csak 40 körül. És meg vannak róla győződve, hogy ők a ráncaikkal és lógó melleikkel a 20 éves fiúknak mennyire kellenek.


kúúúúrva sok jó karban tartott 40es van!!!! Némelyik jobban néz ki, mint a mai 20asok!

2013. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!