Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Naponta látok Debrecenben...

Naponta látok Debrecenben nagyon sok szép lányt mindnenhonnan, mégsem találom közülük a párom, vajon miért?

Figyelt kérdés
Már a legtöbbre elég ránézni és látszik, hogy egy buta, beképzelt, egoista, másokat kigúnyolós ribike, így valahgoy már kedvem sincs leszólítani őket, ami még érthető is, de emiatt sok rendes lány is kimarad az életemből. Mert időnként egész jófej lányokat is leszólítottam már a városban, főleg a buszmegállókban vannak rendesek, igaz mindnek volt pasija meg egyszer a fórumban volt egy lány, ő is tök kedves volt és cuki, de ő meg nem akart pasit, mivel nem rég lett vége a kapcsolatának. Persze lehet ez is lekoptatás volt, de azért ő is a rendes típusnak tűnt, lehetett vele normálisan beszélgetni és nem éreztette azt mint a legtöbb lány, akikkel bajon van, hogy én egy kis senki vagyok ő meg egy királylány és örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba állt velem...
2013. nov. 15. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy néger.
2013. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul: ez a videó neked szól: http://www.youtube.com/watch?v=I1L9-YALU6s

Nem tudsz angolul? Küldök egy privátot, ami nekem picit segített...

2013. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 antrax93 válasza:
Nos értem mire célzol csak egy elég érthetetlen kérdést tettél fel, ezt nem mintha meglehetne válaszolni mert előbb utóbb csak megtalálod és ez tőled függ és nem mástól, nekem körülbelül 17 éves koromig tartott a szerelmes hozzá állásom a nőkhöz, aztán rájöttem hogy azért jössz össze egy lánnyal hogy megszeresd és mikor a legjobban szereted összetörje a szíved, majd 17-18 éves koromban kezdtem diszkoba járni és nem telt sok időbe míg kialakult a dumám és rájöttem hogy elég könnyű a nők nyelve, tudni kell mit akarnak és tudni kell jól hazudni hogy el is higgyék hogy megérted, megadhatod, te is így vagy vele. Kell egy kis vér a lábad közé hogy olyan dolgokat mondj amiket szeretnek hallani a nők, csak a férfiak többsége megse meri szólítani a lányokat mert attól félnek hogy beégnek (elég gáz de legalább kevesebb a konkurencia).
2013. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom... milyen szöveggel mész oda valakihez az utcán? Nem lenne egyszerűbb ismerősi körből keresgélni?
2013. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hozzám még nem jöttél oda :)
2013. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3: Ez nekem elég undorító, féreg viselkedés. Ha ilyen a világ, és tényleg ezt látom hogy ilyen, meg a te tapasztalatod is ezt támasztja alá, akkor maradjon magának az összes nő, aki erre vágyik! A leírásod alapján egyik nem sem jobb a másiknál, úgy mondva mind a kettő bűn rossz. Legalább jó, hogy én kivétel vagyok, és a jóra törekedem, ha ez miatt egyedül maradok, hát legyen!

Nálam az alap egy ismerkedésnél, hogy mind a két fél alapvetően jó szándékkal ismerkedjen meg, és semmi taktika ne legyen ebben. Nem téged ítéllek el, te legalább leírtad a valóságot, a világ működését/társadalom viselkedését ítélem el!

2013. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és F/29. Ez lemaradt.
2013. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 antrax93 válasza:

Ez csak azért van mert tapasztalatlan vagy. :D

Vannak olyan emberek akik vakon élik le az életüket de sztem ezzel nincs is gond ha neked megfelel igy, nekem például nem. Én jobb szeretem átlátni a dolgokat és lehet rám azt mondani hogy féreg gondolkodás és hogy undoritó de látod ez kell a nőknek hiába vagy jó fiu gratulálnak neked a lányok csak én kurom le öket, azon felül hogy megértsd miért van ez így, ha átlátsz a nőkön akkor észreveszed hogy többségük hazudik és ez nem ott derül ki hogy mit mond hanem ott hogy betartja e, mikor bennt voltam ismerösömmel up-ba megismertem ott egy csajt hát smároltunk, táncoltunk aztán mikor elmentem piát kérni lenéztem és csak annyit láttam ismerösöm smárol a csajjal, nem volt kérdéses megittam az ő piájukat is amit persze én fizettem, lementem és egy másik csajjal elkezdtem táncolni meg kb. végig nyalta a nyakam ezt pedig meglátta a másik, oda jött a csaj és még kérdőre vont hogy mit képzelek, mondom te inkább ne akarj bekorlátozni felmentem a pulthoz kértem még1 kört fordulok meg és látom jött utánam és nyomja a rizsát hogy ő ezt nem nézte ki belőlem meg izé, mondom mit foglalkozzak veled ha ismerösömmel smárolsz, csaj lefagyott nézem magamba elkönyveltem ennyi volt a beszélgetés, kb. 10 perc nem telt el és megint smároltunk, órával késöbb kb. már nálam voltunk, másnap még kiakadt mert azt hitte hogy komolyan gondoltam, hát ilyen csajokkal én nem is akarok többet.

2015. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!