Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez a szerelem...

Szerintetek ez a szerelem reménytelen és egyoldalú?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy fiúval, akkor találkoztunk kétszer akkor is bele szerettem, de nem lett belőle senki. Igazából lett egy barátnője.

Most 1 hete feltűnt újra a színen, találkoztunk szintén kétszer, ma lett volna a harmadik, de sajnos le mondta.

Nyáron azt mondta hogy barátként tekint rám, de szerintem az újdonsült barátnője miatt. Na úgy ez a kapcsolat véget ért kettő hete.

Én szintén bele szerettem, újra és újra, igazából akkor is nehezen tudtam feldolgozni hogy nem kellettem neki.

Annyira rossz érzés legszívesebben bevallanék neki mindent. De mivel ő nem kezdeményezz én úgy érzem ez veszett ügy. Egyébként ha találkozunk, piszkálódik picit, nevet, mindig mélyen a szemembe néz.Na és eddig a találkozásokat is ő akarta.


2013. nov. 15. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Az tuti, hogy haverkodni szeretne, tehát csak bejössz neki egy kicsit. Köztudott, hogy a fiúk szeretnek szép lányokkal haverkodni, velük lehet villogni egy kicsit... Aztán eldől, hogy barát zóna, vagy szerelem. Ha sokáig barátzónában maradtok, akkor szinte lehetetlen, hogy kapcsolat legyen belőle. De, ha szeretsz vele haverkodni, akkor egy idő után ki fogsz szeretni belőle, és ő lesz a legjobb haverod. Ha viszont adsz neki kétértelmű jeleket, amiket egy barátnak is mondhatsz, de egy srácnak is, aki tetszik, vagy olyanokat teszel vele, amik mindkét esetben szabályszerűek, akkor hidd el, hamar felfogja tenni a kérdést, hogy tetszik-e neked... A kulcs a kétértelmű válaszon van. Egy olyan válaszon, ami nem hoz kínos helyzetbe, ha neki nem jössz be. Mert azért is kérdezheti, hogy tetszel-e neki, mert észrevette, és kíváncsi rá, de az is lehet, hogy járni szeretne veled... (Pl ilyenkor lehet az a válaszod, hogy: Jól érzem magam veled, és egész helyes srác vagy) Szóval ne nyomulj tulságosan, ne éreztesd vele, hogy akármikor megkaphat, de ne is legyél kőszikla. Engedd közel magadhoz, és majd meglátod, hogy mi lesz. Drukkolok nagyon!

15/L

2013. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!